جمعه 04 فروردين 1396
 
 
05
آخرین وضعیت پروژه رودهن
چکیده: تعدادی از پیش خریداران تعهدات خود را به انجام نرساندند و باعث تاخیر در اجرای نصب آسانسور، سقف کاذب، تکمیل پارکینگ و دیوارکشی بلوک ها شده که لازم است بدهی معوق خود را پرداخت تا پروژه تکمیل شود.
05
اطلاعیه مهم_آخرین وضعیت پروژه رودهن
چکیده: تعدادی از پیش خریداران تعهدات خود را به انجام نرساندند و باعث تاخیر در اجرای نصب آسانسور _سقف کاذب_ تکمیل پارکینگ و دیوارکشی بلوک ها شده است که لازم است بدهی موقت خود را پرداخت کرده تا پروژه تکمیل شود.
04
چکیده: تعدادی از پیش خریداران مبلغ خرید انشعاب آب را پرداخت نکرده که پروژه را دچار مشکل کرده است در صورتیکه تا 95/11/15 مبلغ انشعاب پرداخت نگردد حق خرید انشعاب بر اساس مبلغ جدید دو برابر مبلغ فعلی (حدود 9 میلیون تومان )افزایش می یابد.
11
اطلاعیه مهم - دریافت فرم مربوط به وام مهر (پروژه رودهن)
چکیده: پیش خریداران محترم پروژه امیریه رودهن به اطلاع میرساند پیرو هماهنگی بعمل آمده فرمهای مربوط به دریافت وام مهر جهت دریافت و تکمیل ارائه میگردد خواهشمند است پس از دریافت از لینک زیر از حالت فشرده (zip) خارج نموده ، چاپ و تکمیل نمایید و در اسرع وقت به بانک مسکن شعبه رودهن مراجعه و دفترچه قسط خود را دریافت نمایید. همچنین فرم های نمونه (از پیش تک... ادامه »
09
آغاز تحویل موقت پروژه امیریه رودهن (بلوک 3)
چکیده: پیش خریداران محترم پروژه امیریه سلام علیکم با استعانت از ایزد منان و با تلاشهای انجام شده واحدهای پروژه رودهن آماد تحویل موقت به شما متقاضیان محترم می باشد. علیهذا خواهشمند است بر اساس تاریخهای قید شده جهت تحویل موقت واحد ابتدا جهت تسویه حساب به دفتر مرکزی شرکت واقع در تهران مراجعه و پس از تسویه حساب مالی و اخذ مجوز تحویل بلامانع به محل پروژه در ... ادامه »
05
پروژه هتل کانون بازنشستگان ارتش+ عکس "خرداد ماه 1395" / پروژه در حال اجرا
چکیده: پیمانکاری پروژه هتل کانون بازنشستگان ارتش آغاز بکار این هتل 7 طبقه از دهم خرداد سال 1394 تحویل زمین گردیده و به مدد خداوند انشاءالله یکساله تحویل خواهد شد. عملیات اجرایی پروژه مهمانسرای کانون بازنشستگان اجا از ابتدا تاکنون به شرح ذیل میباشد.(خرداد ماه 1395) 1- تجهیز کارگاه 2-عملیات خاکبرداری 3- اجرای بتن مگر 4- اجرای فونداسیون 5-اجرای دی... ادامه »
06
طرحی نو در اندازیم(خانه سلامت)
چکیده: به نظرتون رویایی ترین خونه ای که می تونید توش زندگی کنید چیه؟ یه خونه کاملاً هوشمند و لوکس چه امکاناتی می تونه برای شما داشته باشه تا بهتر و سالمتر زندگی کنید؟ چه خدمات و قابلیت هایی برای تمام اعضای خانواده بخصوص سالمندان و کودکان می تونه داشته باشه تا راحت تر زندگی کنند و از زندگیشون لذت بیشتری ببرند؟ اینو مطمئن باش شرکت امیدآوران قصد داره یه ه... ادامه »
01
پروژه مسکن امیریه -رودهن + عکس "خرداد ماه 1395" / پروژه در حال اجرا
چکیده:  موقعیت جغرافیایی  محل زمین : روبروی درب ورودی دانشگاه آزاد رودهن - شهرک پونا - شرکت تعاونی انبوه سازی مسکن امیدآوران قدر .ظرفیت این پروژه تکمیل شده و این پیام مختص اعضاء ثبت نام شده قبلی میباشد.. توجه: با توجه به ایلاغ تغییر در طرح جامع شهر رودهن, و احنمال افزایش ظرفیت ثبت نام, افراد داوطلب برای ثبت نام در این پروژه میتوانند  شمار... ادامه »
30
اطلاعیه مهم: قابل توجه پیش خریداران محترم پروژه امیریه (خرید انشعاب برق و کنتور)
چکیده: قابل توجه پیش خریداران پروژه امیریه رودهن برابر نامه فوق جهت خریداری انشعاب برق هر واحد مبلغ 10.668.000 ریال و مبلغ 2.774.380 ریال سهم هر واحد از کنتور 3 فاز جهت آسانسور و بوستر پمپ و مشاعات مشترک جمعاً به مبلغ 13.442.380 ریال به حساب 1718.311.548104.1 واریز و فیش مربوطه را به شماره 02188733270 فکس نمائید. "لازم بذکر است درج نام و نام خانوادگی ... ادامه »
22
بدن با این اشتباهات نابود می شود
چکیده: چشمان خوابالو و پف کرده نشانی از خواب ناکافی و شاید بدخوابی هایی است که هر شب گریبان گیر انسان ها می شود. این مشکلات برای هر فردی بسیار مخرب است اما بدترین زمانی که می تواند بدن شما را نابود کند دقیقا همان لحظه بیدار شدن از خواب است که برخی اشتباهات همیشه وجود دارد:  ** دیر غذا خوردن: با بیدار شدن بدن شما باید به آن انرژی لازم برای یک ... ادامه »
22
صفحه اول روزنامه‌های یکشنبه 8 تیر 1393
چکیده:
22
داستان آموزنده : سنگ مرمر
چکیده: ﺩﺭ ﯾﮏ ﻣﻮﺯﻩ ﻣﻌﺮﻭﻑ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﻨﮓ ﻫﺎﯼ ﻣﺮﻣﺮ ﮐﻒ ﭘﻮﺵ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﻣﺠﺴﻤﻪ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺒﺎی ﻣﺮﻣﺮﯾﻨﯽ ﺑﻪ ﻧﻤﺎﯾﺶ ﮔﺬﺍﺷﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺯ ﺭﺍﻩ ﻫﺎﯼ ﺩﻭﺭ ﻭ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﺪﻧﺶ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺟﺎ ﻣﯿﺮﻓﺘﻨﺪ . ﮐﺴﯽ ﻧﺒﻮﺩ ﮐﻪ ﻣﺠﺴﻤﻪ ﺯﯾﺒﺎ ﺭﺍ ﺑﺒﯿﻨﺪ ﻭ ﻟﺐ ﺑﻪ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﺑﺎﺯ ﻧﮑﻨﺪ. ﺷﺒﯽ ﺳﻨﮓ ﻣﺮﻣﺮﯾﻨﯽ ﮐﻪ ﮐﻒ ﭘﻮﺵ ﺳﺎﻟﻦ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﻣﺠﺴﻤﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺣﺮﻑ ﺯﺩﻥ ﮐﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺍﯾﻦ ﻣﻨﺼﻔﺎﻧﻪ ﻧﯿﺴﺖ ﭼﺮﺍ ﻫﻤﻪ ﺭﻭﯼ ﻣﻦ ﭘﺎ ﻣﯿﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﺗﺎ ﺗﻮﺭﺍ ﺗﺤﺴﯿﻦ ﮐﻨﻨ... ادامه »
19
"چربی دور شکم" مهمترین علامت کبد چرب است
چکیده: دکتر علیرضا دلاوری فوق تخصص گوارش و کبد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران، افزود: برخلاف تصور عموم افراد درحال حاضر هیچ دارویی برای درمان کامل کبد چرب تاکنون کشف نشده البته به غیر از کاهش وزن زیرا لاغر شدن و کاهش وزن تنها داروی قطعی برای درمان کبد چرب است و گاها نسخه‌های درمان کبد چرب ... ادامه »
18
براي تحقق آرزوهاي خود چه کنيم؟!
چکیده: آرزو داشتن و دنبال کردن آرزوها از شيرين ترين بخش هاي هيجاني زندگي هر انساني است. آرزوهاي ما پايان ناپذير است و تا دم مرگ همراه ماست. زندگي براي افرادي که هيچ آرزويي ندارند خالي از هر گونه تحرک، اميد و هيجان سپري مي شود و در نتيجه زندگي بدون فعاليت و اميد به موفقيت، هيچ مفهومي ندارد، بنابراين داشتن آرزو نشانه سلامت روان است و موتور زندگي را همواره ر... ادامه »
17
ویتامینی برای سرپا ماندن در پیری...
چکیده: ویتامین‌ها ترکیبات آلی هستند که به مقدار خیلی جزئی برای متابولیسم مواد غذایی و اعمال حیاتی بدن و رشد و نمو و تندرستی ضرورت دارند.  تغذیه ناقص و رژیم غذایی نامناسب سبب کمبود یا فقدان یک یا چند ویتامین می‌شود و به بیماری‏های مختلف مانند بری بری و پلاگر می‌انجامد. ویتامین D یکی از مهمترین ویتامین‌های لازم برای بدن وی... ادامه »
13
صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 21 خرداد 1393
چکیده:
13
راه کار هایی برای افزایش طول عمر باتری لپ تاپ
چکیده: قطعا شما هم تا به حال با مشکل اتمام باتری لپ تاپ یا حتی گوشی خود مواجه شدید. در مورد گوشی های موبایل با توجه به مارک و مدل گوشی ممکن است طول عمر باتری ها متفاوت شود اما در مورد لپ تاپ ها میتوان بهتر از گوشی ها به حفظ باتری ها در مدت زمان طولانی پرداخت. گاهی اوقات ممکن است در جاده، کلاس درس، جلسات کاری و اداری نیاز به لپ تاپ داشته باشیم اما به دلیل ... ادامه »
13
خدایا! تنها یک چیز مرا به درخواست از تو می‌کشاند
چکیده: حضرت زین‌العابدین امام سجاد عليه‌السلام فرمودند: بار خدايا! سه چيز باعث مى‌شود كه من از تو درخواست نكنم و تنها يك چيز مرا بر آن مى‌دارد.  آنچه مرا باز مى‌دارد؛ يكى آن است كه تو مرا فرمان دادى و من در انجام آن سستى كردم. ديگر آن كه مرا از كارى نهى فرمودى، امّا من به انجام دادن آن شتافتم. سوم آن كه مرا نعمت ار... ادامه »
12
از نظر پیامبر(ص) کدام فتنه‌ خطرناک‌ است؟
چکیده: آفرینش جهان و نحوه خلقت آدمی به گونه‌ای است که همواره با عوامل مختلفی مانند مشقت، گرسنگی، ترس، فقر، غنا، نعمت‌ها و ... تحت آزمایشات قرار می‌گیرد و هیچ انسانی از اصل فتنه در امان نمی‌باشد. فتنه دارای دو چهره مثبت و منفی است که با توجه به میزان معرفت و تقوای افراد تغییر می‌کند.     وقتی (از سوی خداوند) به پیا... ادامه »
11
پیامک های تبریک  ولادت امام حسین (ع) خرداد 1393
چکیده: سوم شعبان، ولادت فرخنده مهتر جوانان بهشت و آموزگار شهادت، امام حسین (ع) مبارک و خجسته باد.   عید است و جهان روضۀ رضوان حسین است از عرش الی فرش، گلستان حسین است بـا گریـۀ شـوق نبـی و حیــدر و زهـرا چشم همگان بر لب خندان حسین است   فاطمه آورده فرزندی که در قدر و جلال هم محمد هم امیرالمؤمنین هم مجتباست چشم ثاراللهیان... ادامه »
07
صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه 12 خرداد 1393
چکیده:
07
ماده‌ای مفید برای آب کردن چربی شکم
چکیده: فیبرهای موجود در مواد غذایی زمان ترانزیت روده‌ای را کاهش می‌دهد و در نتیجه جذب کمتر شده و میزان کالری کمتری دریافت می‌شود. مجید حسین قمی متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: فیبر‌ها به دلیل بافت اسفنجی شکلی که دارند مثل یک تور عمل می‌کنند و باعث می‌شوند چربی‌هایی که همراه غذا وارد بدن می‌شود در این شبکه فیبری به... ادامه »
07
ویندوز خود از ویروس ها پاک کنید
چکیده: McAfee Stinger 12.1.0.924 این ابزار کوچولو که یکی از محصولات تیم مک آفی هست، این برنامه برای شناسایی و پاکسازی ویروس ها و کرم هایی جدیدی هست که روی اینترنت گسترش پیدا میکنند و خیلی زود همه کامپیوتر ها رو آلوده میکند، این ابزار کم حجم را شما به راحتی میتوانید دانلود کنید و سیستم خود را پاکسازی کنید این برنامه نیاز به نصب ندارد و خیلی سریع به رو... ادامه »
05
بیانات رهبر انقلاب در دیدار نمایندگان مجلس شوراى اسلامى‌
چکیده: بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌ و الحمدلله و الصّلاة على رسول‌الله و على آله الطّاهرین خیلى خوش آمدید برادران و خواهران عزیز. همین‌طور که فرمودند، (۱) این میعاد سالیانى، براى بنده هم فرصتى است: چهره‌ى نمایندگان محترم را از نزدیک زیارت میکنیم، و درباره‌ى فعّالیّت آنها گزارشى را که غالباً گزارشهاى خوب و خرسندکننده ... ادامه »
05
صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه 5 خرداد 1393
چکیده:
05
ضد سرطانی‌ترین مواد غذایی
چکیده: برخی از گیاهان در طول تاریخ برای درمان‌های بسیاری در شرایط مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند که در اینجا پرخاصیت‌ترین داروهای خوراکی را که نقش‌ زیادی در بهبود بیماری‌های صعب العلاج دارند، به شما معرفی می‌کنیم. تحقیقات نشان داده‌اند این مواد غذایی با دارا بودن ترکیبات ضد سرطان شایع ترین و گریبان‌گیر‌تری... ادامه »
05
سم زدایی از بدن با توت فرنگی
چکیده: به تازگی پزشکان دریافته‌اند که انواع توت‌ها می‌تواند نقش موثری در نابودی مواد سمی که در بدن تولید می‌شود، داشته باشد و به افراد توصیه می‌کنند تا در صورت صلاحدید پزشک و عدم وجود مشکل در خوردن توت، آن را در سبد غذایی خود قرار دهند. به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ در بدن انسان مواد سمی تولید می‌شود که به انواع روش‌ها ت... ادامه »
04
صفحه اول روزنامه‌های یکشنیه 4 خرداد 1393
چکیده:
04
چهار نصیحت امام کاظم(ع) برای زندگی بهتر
چکیده: هفتمین امام شبعیان حضرت امام موسی كاظم عليه‌السلام فرمودند:  كسى كه دو روزش با هم برابر باشد، زيان كار است. كسى كه امروزش بدتر از ديروزش باشد، از رحمت خدا به دور است.  كسى كه رشد و بالندگى در خود نيابد، به سوى كاستى‌ها مى‌رود. و آن كه در راه كاستى و نقصان گام بر مى‌دارد مرگ برايش بهتر از زندگى است. متن حدیث... ادامه »
03
رزمایش موشکی نیروی زمینی ارتش
چکیده: عکس هایی از رزمایش نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در مرنجان آران و بیدگل برگزار شده است. این رزمایش دو روزه، در آستانه سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر، با رمز «یا علی‌ ابن‌ ابی طالب(ع)» آغاز شد. ادامه »
03
امام جمعه ماکو: سوم خرداد نماد اقتدار رزمندگان اسلام است
چکیده: حجت‌الاسلام ایوب رنجبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با گرامیداشت سوم خرداد و همچنین با اشاره به رشادت‌های شهیدان عملیات بیت‌المقدس در خرمشهر، اظهار داشت: سوم خرداد سال 61 به عنوان نقطه عطف دوران دفاع مقدس محسوب می‌شود. وی با بیان اینکه روز سوم خرداد به عنوان روز یو‌م‌الله منصوب شده است، خاطرنشان ... ادامه »
03
فتح خرمشهر؛ نقطه عطف تاریخ ایران
چکیده: عملیات بیت المقدس در 10 اردیبهشت سال 1361 با هدف آزادسازی خرمشهر، پادگان حمیدیه، جفیر، هویزه، حسینیه و بخش های دیگری از میهن اسلامی در سه مرحله آغاز شد و در سوم خرداد همان سال خرمشهر قهرمان را پس از 576 روز اشغال به آغوش وطن برگرداند. آزادسازی خرمشهر از لحاظ نظامی نیز نقطه عطفی در تاریخ جنگ تحمیلی است و اهمیت آن به حدی است که شورای عالی انقلاب ف... ادامه »
30
صفحه اول روزنامه‌های چهارشنبه 1 خرداد 1393
چکیده:
30
معافیت از سربازی آخر به چه قیمت؟
چکیده: شاید بسیاری از ما تجربه حضور در میهمانی‌ها یا جمع‌های دوستانه‌ای را داشته باشیم که در آن تعریف از دوره سربازی یا معافیت از این دوره نقل مجلس است. معمولاً هم این نوع خاطرات همراه با بیان اتفاقاتی درباره نحوه دریافت معافیت، زحمت‌هایی که در این راه کشیده شده است!  در واقع، معافیت از خدمت سربازی تبدیل به رویایی برای برخی از ... ادامه »
30
کلام امام علی(ع) درباره زمان خوشبینی و بدبینی
چکیده: امیرالمومنین امام على عليه‌‏السلام فرمودند: هرگاه درستى و پـاكى بـر زمانه و مـردمـش حكمفرما شد، اگر كسى به ديگرى بى‏ آن كه گناهى از او آشكار شود، گمان بد بَرَد، ستم كرده است. و هرگاه فساد و ناراستى بر روزگار و مردم آن چيره شد، اگر كسى به ديگرى گمان نيك بَرَد و خوشبين باشد، فريب خورده است. متن حدیث: اميرالمؤمنين عليٌّ عليه&r... ادامه »
30
اطاعت از فرمان رهبری در باره اقتصاد مقاومتی افتخار است
چکیده: سردار ˈمحمدحسین باباییˈ شب گذشته در آیین تودیع ومعارفه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه کلاله، افزود:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باپشتیبانی مردم، بسیجیان و توکل برخدا، در عرصه های اقتصاد مقاومتی، فرهنگی و محرومیت زدایی فعال است. وی بهترین شان را برای سپاه، خدمتگزاری به مردم دانست و گفت: مسوولان می توانند از ظرفیت بالای بسیج و سپاه به عنوان یک فرصت بر... ادامه »
29
صفحه اول روزنامه‌های دوشنبه 29 ارديبهشت 1393
چکیده:
29
توصیه بهاری امام رضا(ع)؛ از حجامت در این فصل استفاده کن!
چکیده: در بین روایات اسلامی شاید چیزی به اندازه حجامت مورد تأکید قرار نگرفته باشد. پیامبر اکرم (ص) و سایر ائمه (ع) به بیانات مختلفی این موضوع را سفارش کرده اند. پیامبر اکرم (ص) آن را شفای دردها دانسته و سایر ائمه (ع) هم از این عمل به نیکی یاد کرده اند. در این زمینه امام رضا علیه السلام به نقل از پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمایند: « إن یکن فی شیء شفا... ادامه »
29
جمله یک جن درباره آیت الله بهجت
چکیده: حجت الاسلام روحی تعریف می‌کند: خیلی از داستان‌هایی که آیت الله بهجت نقل می‌کردند که یک آقایی این چنین بود، خودشان را داشتند می‌گفتند. دوستان می‌گفتند: این خودش است. می‌گفتم: نه، دلیلی ندارد. تا اینکه شاید سی سال گذشت و از یک قضیه‌ای که اغلب آن را نقل می‌کردند به صحت این مطلب پی بردیم. ایشان بارها می‌فرم... ادامه »
29
ابعاد پنهان فرقه تروریستی منافقین
چکیده: ماهیت فرقه‌ای سازمان منافقین در پی سالیان اسیری اعضای این گروهک تروریستی در اردوگاه‌هایی همچون اشرف ایجاب می‌کرد تا دنیای اعضای منافقین از پنجره‌ای دیده شود که مدیران سازمان آن را ترسیم می‌کردند. این رویه موجب شده بود تا برنامه‌های مختلفی برای اعضای منافقین در پادگان‌ها ترتیب داده شود. یکی از آنها نشریه‌هایی... ادامه »
28
صفحه اول روزنامه‌های يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳
چکیده:
28
حفظ مرزهای کشور در برابر دشمن گاهی مهمتر از رکن دین یعنی نماز است
چکیده: آیت الله العظمی عبدالله جوادی آملی امروز شنبه در درس تفسیر در مسجد اعظم قم گفت: اگر نظام اسلامی است و اعتکاف دارد که دارد این اعتکاف دو نوع است؛ اعتکافی که در مسجد است و معتکف روزه دارد و می‌‌خوابد اما مرزبانی نیز اعتکاف است که خواب ندارد. وی با بیان اینکه مرزداری همان مرابطه است، اضافه کرد: همه شهدا برای ما عزیزند اما آن شهدایی که در با... ادامه »
28
3600 نقطه تحت پوشش پدافند هوایی / رونمایی از رادارهای کشف هواپیماهای پنهان کار و استیلس
چکیده: امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در اختتامیه پنجمین جشنواره حدیث قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توانمندی ها و دستاورد های پدافندی، سیر تحول و بالندگی پدافند هوایی در سال های اخیر را مثال زدنی دانست و گفت: ما در حوزه ساخت و طراحی سامانه های راداری، موشکی، پهباد ها و سایر تجهیزات به دستاورد های قابل تأملی دست یافته ای... ادامه »
28
خواب عجیب آیت‌الله بهجت درباره رهبرانقلاب
چکیده: پنجمین سالگرد ارتحال حضرت آیت الله العظمی محمد تقی بهجت فومنی(ره) در فومن برگزار شد که حجت الاسلام ابوترابی فرد ،نایب رئیس اول مجلس سخنران امسال این مراسم بود. حجت‌الاسلام سید محمدحسن ابوترابی‌فرد به روح مجاهد فی‌سبیل‌الله و عارف واصل و عبد صالح خداوند حضرت آیت‌الله بهجت درود فرستاد. وی با اشاره به مقام توبه، اظهار کر... ادامه »
27
امیر دریادار سیاری: حضور ارتش در دریاها تقویت می‌شود/ نوسازی ناوگان نیروی دریایی ارتش
چکیده: : فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال باید به ماموریت جدید نیروی دریایی توجه کنیم و هم در دریا حضور داشته باشیم و هم به سمت تعمیرات و نوسازی ناوگان نیروی دریایی ارتش پیش برویم. به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری صبح جمعه در جمع کارکنان و خانواده‌های نیروی دریایی ارتش خارگ اظهار داشت: خانواده&z... ادامه »
27
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز 27 اردیبهشت
چکیده: تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز (27 اردیبهشت) را در پایین مشاهده می کنید: 
27
حفظ اقتدار سرلوحه هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی با غربی هاست
چکیده: حجت الاسلام ˈاحمد زارعیˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته، با اشاره به دور جدید مذاکرات ایران با 1+5 گفت: تیم مذاکره کننده ایرانی فرزندان این کشور هستند و همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند از آنان حمایت می کنیم. وی اظهار کرد: ایران اسلامی به تمام تعهدات خود در مذاکرات دوره های قبل عمل کرده اما طرفین مذاکره نه تنها به تعهدات خود عمل نکردند... ادامه »
27
رهبر انقلاب از قهرمانان کشتی فرنگی تشکر کردند
چکیده: در پی قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت‌های جام جهانی تهران رهبر معظم انقلاب طی پیامی از قهرمانان تیم ملی کشتی فرنگی تشکر کردند.  به گزارش جنوب نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، در پی قهرمانی مقتدرانه ی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی تهران، حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی از... ادامه »
25
مهمترین عناوین روزنامه های امروز
چکیده: *جام جم  - روزتلخ معدنکاران ترک - چتر وزارت بهداشت بر سر حاشیه نشینان - فرنگی‌کاران آماده درخشش در جام‌جهانی - عزم دولت برای حذف یارانه پردرآمدها *کیهان  - گزارش خبری کیهان گام‌های دشوار در وین برای دستیابی به توافق جامع -  واشنگتن پست: جبهه مخالفان مسلح بشار اسد در حال فروپاشی است -  تجمع ضدصهیونیست... ادامه »
25
مگر می‌شود با رفتارهای غیر مودبانه، نابهنجاری را حل کرد
چکیده: حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در دیدار شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی که عصر امروز در بیت امام خمینی(ره) برگزار شد با اشاره به تعریف مختلف فرهنگ و اینکه فرهنگ تعریف بسیار سختی دارد گفت: یکی از مهمترین اجزای فرهنگ عنصر هنجارمندی است. وی ادامه داد: وقتی هنجارهای درونی یک جامعه مورد هجوم قرار می گیرد بحث تهاجم فرهنگی مطرح ... ادامه »
25
عضو خبرگان رهبری: حضرت زینب (س) گنجینه تمامی ارزش های انسانی است
چکیده: حجت الاسلام ˈ عسگر دیرباز ˈ با بیان اینکه این حضرت سیاستمداری به تمام معنا بود، افزود: آن حضرت در عصری که جباران و ستمگران زنان را برده می پنداشتند و حتی فرصت نفس کشیدن را به آنان نمی دادند در کاخ یزید با صدایی رسا و خطبه ای بی نظیر کاخ دشمن را به لرزه درآورد. وی اضافه کرد: زینب (س) نه تنها کوچکترین واهمه ای در برابر دستگاه ظلم و جور به خود راه ... ادامه »
25
قبله نماد توحید و نشانه اسلام و ادیان توحیدی است/ دلایل مهم تغییر قبله از بیت المقدس به کعبه
چکیده: پانزدهم رجب، در تاریخ اسلام سالروز تغییر قبله مسلمانان از بیت المقدس به خانه کعبه است. پیامبر اکرم(ص) پس از هجرت به مدینه منوره، از ربیع الاول سال اول تا نیمه رجب سال دوم هجری، به مدت هفده ماه، به سوی بیت المقدس نماز می گزاردند و سایر مسلمانان نیز به پیروی از آن حضرت، به آن سمت عبادت می كردند. قبله، نماد توحید و جهت و نشانه اسلام و ادیان توحیدی اس... ادامه »
09
پیامبر وهابیون و سلفی ها کیست؟
چکیده:  همفر که به همه مدارک و استاد محرمانه و سری وزارت مستعمرات دسترسی داشت با اشاره به برخی ضعف‌ها و کاستی‌ها در بین مسلمین، برنامه‌های این وزارتخانه را برای تباه کردن و نابودی سرزمین‌های اسلامی بر شمرد. در کتاب خاطرات همفر؛ سرجاسوس دولت انگلیس در کشورهای اسلامی آمده است: وی در سال ۱۱۲۲ ه. ق. مصادف با ۱۷۱۰ میلادی از طرف وزارت مستعمرات ا... ادامه »
26
عضویت در باشگاه کهنه سرباز
چکیده:  با عضویت در باشگاه کهنه سرباز اطلاعات آخرین پروژه های مسکن - بیمه - امور رفاهی به شما اطلاع داده خوهد شد و برای دارندگان کارت عضویت این باشگاه تخفیفات لازم در نظر گرفته خواهد شد.
26
تمدید مهلت بهره‌مندی از کسر خدمت‌های مربوط به ایثارگری
چکیده: سرهنگ “حجت اله واعظی نژاد” معاون مشمولان و امور معافیت های این سازمان اظهارداشت: برابر آخرین مصوبه ای که روز جاری از طریق ستاد کل نیروهای مسلح رسیده است، کلیه مشمولان متولد ۷۲ و ماقبل که تا پایان سال ۹۰ به سن مشمولیت رسیده و فاقد غیبت باشند چنانچه درسال ۹۱ به خدمت اعزام شده و یا به دلایل قانونی تا کنون به خدمت اعزام نشده اند در شمول کسرخدمت ای... ادامه »
09
آیا دجال به دنیا آمده است؟!
چکیده:  اخیراً در شبکه های مجازی ، تصویری از یک نوزاد اسرائیلی منتشر شده که یهودیان سرزمین های اشغالی را به شدت وحشت زده کرده است چرا که این نوزاد به دجال آخرالزمان بر اساس نشانه شناسی های کتب دینی و غیر دینی جهان از جمله در یهودیت ، مسیحیت و ... ، شباهت بسیار زیادی دارد. ادامه »
09
وقتی اوباما خودش را شبیه زنش کرد!
چکیده:  شام سالانه رئیس جمهور آمریکا با خبرنگاران معمولا همراه با شوخی است. این بار اما باراک اوباما تصمیم گرفت در مقابل کسانی که خیلی‌ وقتها انتقادهای تندی از او می‌کنند خودش دست به کار شود و باب شوخی را باز کند. او در این مراسم عکس‌های از خودش نمایش داد که با فتوشاپ دستکاری شده بود.   باراک اوباما در مراسم سالانه شام با خبرنگاران کاخ سفید ... ادامه »
24
روایتی از حضور مخفیانه رهبر انقلاب در عراق
چکیده:      سرهنگ خلبان جانباز «ایرج میرزایی» از خلبانان آزمایشی شکاری کبرا در پایگاه هوانیروز کرمانشاه است که از سال ۱۳۵۲ به استخدام هوانیروز در آمد و از سال ۱۳۵۴ وارد پایگاه هوانیروز کرمانشاه شد؛ وی بعد از پیروزی انقلاب یک بار مورد سوءقصد ضدانقلاب قرار گرفت و دو بار هم در دوران دفاع مقدس و در جبهه غرب کشور مجروح شد. این خلبان در می... ادامه »
26
پرسش رئیس‌ ستاد مشترک ارتش آمریکا از رهبر انقلاب
چکیده: در حاشیه کنگره‌ای از آکادمی مطالعات راهبردی و بین‌المللی در واشنگتن از ژنرال "مارتین دمپسی" رئیس ستاد ارتش آمریکا پرسیده شد که «اگر آیت الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری ایران را ببینی چه چیزی به وی خواهی گفت؟» دمپسی پاسخ داد: «من یک سوال خواهم پرسید و آن این است که چه چیزی می خواهد به دست آورد، از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی برای آینده منطقه چ... ادامه »
24
وحشت آمریکایی ها از این ۱۰ نفر
چکیده:  مجله آمریکایی «Wired» به تازگی فهرستی از ۱۰ شخصیت بین المللی منتشر کرده است که به شدت بیم و هراس آمریکا را به اعتقاد این مجله برمی‌انگیزند. نکته قابل توجه در فهرست ۱۰ نفره مجله «Wired» آن است که ۴ شخصیت از این فهرست در خاورمیانه و شمال آفریقا قرار دارند. اما براساس فهرست مجله «Wired» بزرگ‌ترین و اولین شخصیت بین المللی که از دید آمریکایی‌ه... ادامه »
11
سرلشکر خلبان علی اقبالی
چکیده: سرلشکر خلبان علی اقبالی پس از بمباران خط لوله صادرات نفت عراق مجبور به ترک هواپیما میشه و بعدش اسیر میشه ,صدام از شدت عصبانیت دستور میده بدنش رو دو تکه کنند,نصف بدنش در قبرستان محافظیه نینوا و نصف دیگرش قبرستان زبیر شهر موصل مدفون شد...وی یکی از جوان‌ترین استادان خلبان شکاری در عملیات 140 فروندی بود و در آغاز جنگ، لیدر دسته پروازی چهار فروندی به شم... ادامه »
30
تقدير از فاتحان جنگ جهاني سوم
چکیده:  «فاتحان جنگ جهاني سوم» عنوان يكي از فيلم هاي برگزيده جشنواره شمسه در سال جاري است. فيلمي كوتاه كه محمد بداقي از نويسنده هاي عرصه ادبيات دفاع مقدس نوشتن فيلمنامه آن را بر عهده داشته است. شايد از جمله نكاتي كه نوشته هاي اين نويسنده را از ديگر فعالان حوزه ادبيات دفاع مقدس جدا مي سازد، حضور مستقيم وي در صحنه هاي نبرد است. بداقي در ارتباط با هدف خ... ادامه »
26
فرايتاگ: آمريكا دروغ مي گويد حق با آيت الله خامنه‌اي است
چکیده:  هفته نامه فرايتاگ نوشت: رهبر انقلاب ايران آيت الله خامنه اي در يك سخنراني به موضوع، به اصطلاح آمادگي آمريكا براي گفتگو، پرداخت. ديگر نكته تازه اي نيست كه بگوييم حرف هاي رهبر ايران عمداً در رسانه هاي غربي ناقص پخش مي شود. در نتيجه تعجبي ندارد كه اين بار نيز بخش بزرگي از مطبوعات غربي چنين كردند. اين نشريه در گزارش خود با عنوان «چرا حرف آمريك... ادامه »
22
حضور پرشور مردم در جشن 34 سالگی انقلاب/ نمایش کاوشگر پیشگام
چکیده:   راهپیمایی مردمی در سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور یکپارچه ملت ایران در تهران و 930 شهر و چهار هزار روستای سراسر کشور آغاز شد. به گزارش خبرنگار مهر، همزمان در تهران راهپیمایی بزرگ مردمی از مسیرهای 10گانه به سمت میدان آزادی، آغاز شد. بی... ادامه »
18
تصویری منتشر‌نشده از رهبر معظم انقلاب در تبعید
چکیده: مقام معظم رهبرى حضرت آیت‌الله خامنه‌اى به دلیل فعالیت‌هاى گسترده علیه رژیم پهلوى در سال‌هاى 1355 و 1356 و به ویژه به دلیل توجه دادن مردم مسلمان ایران به رهبرى مرحوم حضرت امام خمینى «ره» بعد از شهادت حاج سید مصطفى خمینى، مورد خشم مقام‌هاى امنیتى حکومت پهلوى قرار گرفت و دستور دستگیرى معظم له صادر گردید. ساواک خراسان دستور داد سریعاً با تشکیل کمیسیون... ادامه »
10
حضرت آیت الله خامنه ای: هر حرکت اختلافی درون کشورهای اسلامی بازی در زمین دشمن است
چکیده:  در خجسته سالروز میلاد سراسر نور پیامبر رحمت، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و فرزند گرامی ایشان، حضرت امام صادق (ع)، جمعی از مسئولان نظام، میهمانان خارجی شرکت کننده در بیست و ششمین کنفرانس وحدت اسلامی، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار... ادامه »
04
لذت خدمت سربازی
چکیده:  از منظر آموزه‌های دینی، همه مسلمانان موظف به کسب آمادگی دفاعی در مقابل هجوم احتمالی دشمنان هستند، چنانکه قرآن کریم می‌فرماید: «واعدوا لهم مااستطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون به عدوالله وعدوکم» و مسلما یکی از آثار مثبت سربازی کسب آمادگی‌های نظامی و دفاعی برای اکثریت افراد کشور اسلامی ماست. خدمت سربازی امری مقدس محسوب می‌شود و حضرت امام ... ادامه »
29
صدام حسین در حرم امام رضا(ع)
چکیده:  صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق پیش از انقلاب طی سفری به کشورمان برای تبادل نظر با مقامات ایرانی، سفری هم به مشهد مقدس داشت. این عکس، صدام را نشان می‌دهد که در حال نماز خواندن به شیوه اهل سنت در حرم علی‌ بن موسی الرضا (ع) است.
22
پیش بینی دقیق ۶ سال پیش آقا از اوضاع اقتصادی کنونی کشور
چکیده: متن زیر بخشی از بيانات مقام معظم رهبری در ديدارمسؤولان و كارگزاران نظام در تاریخ۲۹ خرداد ۱۳۸۵ است که مرور آن در شرایط کنونی خالی از لطف نیست:   "ما احتياج داريم كه از سرمايه‌گذارى حمايت بشود؛ كارآفرينى بشود؛ توليد داخلى ترويج بشود؛ با قاچاق و فساد مجدّانه مبارزه بشود؛ اشتغال به عنوان يك مبناى اصلى و يك هدف مهم دنبال بشود؛ ثبات و شفافيت و انس... ادامه »
21
تاریخچه حرم مطهر امام رضا (ع )
چکیده: با شهادت امام رضا (ع) در سال ۲۰۳ پیکر پاکش در کنار قبر هارون الرشید به خاک سپرده شد این امارت در میان باغی بزرگ و زیبا قرار داشت که متعلق به حمید بن قحطبه والی توس بود گویند هنگامی که امام رضا (ع) به مرو می رفتند در بین راه در خانه حمید بن قحطبه فرود آمدند و محل تدفین خود را مشخص نمودند ادامه »
10
خلبانی که بودنش قلب «آقا» را آرام می‌کرد
چکیده: 15 دی ماه سال ۱۳۷۳ یکی از تلخ ترین روزها برای نیروی هوایی ارتش است. هواپیمای حامل جمعی از فرماندهان این نیرو که برای بازدید به پایگاه اصفهان رفته بودند، در هنگام بازگشت و در دقایق ابتدایی پرواز، دچار سانحه شده و پس از برخورد با زمین آتش می گیرد که به موجب آن، نیروی هوایی جمعی از بهترین فرماندهان خود را از دست داد. ادامه »
09
قدرت نمایی "حفره سیاه" در مقابل ناوهای آمریکایی
چکیده:  دومین روز رزمایش تخصصی ولایت 91 با رزم دریایی و ماموریت های محوله به یگانهای زیر سطحی در منطقه عمومی رزمایش از شرق تنگه هرمز تا مدار 18 درجه آغاز شد. در این روز زیردریایی های سبک و سنگین نداجا با حضور در منطقه رزمایش توانمندی نیروی دریایی را در عملیات های زیرآبی به نمایش گذاشتند. ادامه »
27
شگفتی آمریکا از توانمندی خلبانان جنگی ایران
چکیده:  یک روزنامه آمریکایی با انتشار گزارشی، توانمندی خلبانان ایرانی را مورد توجه قرار داد. روزنامه "ورلد تریبیون" نوشت: نیروی هوایی ایران با حمله به هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین آمریکا از نوع پریدیتور، ارتش این کشور را به تعجب و شگفتی واداشت. ادامه »
25
جدیدترین مقاله آمریکایی درباره امام خامنه‌ای
چکیده:  به گزارش شیعه آنلاین، روزنامه آمریکایی «کریستیان ساینس مانیتور» در شماره اخیر خود با انتشار مقاله ای تحت عنوان "درون مغز [حضرت آیت الله] خامنه ای"، به معرفی شخصیت رهبر انقلاب اسلامی ایران پرداخت. ادامه »
25
لاله و لادن در کنار امام‌
چکیده:  لاله و لادن بیژنی دوقلوهایی که از ناحیه سر به هم چسبیده بودند همراه پدرخوانده‌شان دکتر علیرضا صفاییان به دیدار بنیانگذار جمهوری اسلامی رفته‌اند.  
21
رهبر انقلاب: دشمنان از کلمه "بیداری اسلامی" می ترسند
چکیده:  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز سه شنبه در دیدار صدها تن از استادان، نخبگان و اندیشمندان شرکت کننده در اجلاس جهانی «اساتید دانشگاههای جهان اسلام و بیداری اسلامی» ضمن تبیین اهمیت عنوان «بیداری اسلامی»، تحلیلی جامع درخصوص جایگاه اسلام و شریعت اسلامی و همچنین مردم در کشورهای انقلاب کرده و آسیب ها و خطرات پیش روی آنها ارا... ادامه »
13
 آیا شب یلدای امسال پایان دنیاست؟
چکیده: پایگاه اطلاع‌رسانی ناسا در واکنش به شایعات مطرح شده مبنی بر به پایان رسیدن دنیا در روز 21 دسامبر (اول دی ماه)، به سوالات مربوط به این شایعه پاسخ داده است. ادامه »
06
تبدیل تربت امام حسین (ع) به خون + تصویر
چکیده: همزمان با روز عاشورا مقداری‌ از تربت اصلی قبر امام حسین (ع) که در موزه آن حضرت در کربلا قرار دارد به رنگ خون تبدیل شد. ادامه »
06
پیشگویی نسترآداموس درمورد ایران
چکیده: پیشگویى نوسترآداموس درباره واقعه یازدهم سپتامبر و تأثیر شگرفى که بر نگرش و فرهنگ آمریکایى گذاشت مى‏تواند منجر به تحولى اساسى نسبت به دیدگاه غرب درباره انقلاب اسلامى ایران شود، همانکه نباید به سادگى از کنار آن گذشت. ادامه »
06
یزید زمان را بشناسید
چکیده:   دبیرکل حزب‌الله لبنان درباره جنگ آینده احتمالی اسرائیل علیه لبنان هشدار داد و گفت: نبرد ما شعاع گسترده و وسیع‌تری در طول فلسطین اشغالی از کریات شمونه تا ایلات را در بر خواهد گرفت. ادامه »
04
تصویر قبر یزید ملعون
چکیده: در نحوه مرگ یزید چند روایت متفاوت وجود دارد:    روایت اول - سیدبن طاووس در لهوف می گوید:    یزید روزی با اصحابش به قصد شکار به صحرا رفت. به اندازه دو یا سه روز از شهر شام دور شد، ناگاه آهویی ظاهر شد یزید به اصحابش گفت: خودم به تنهایی در صید این آهو اقدام می‌کنم کسی با من نیاید. آهو او را از این وادی به وادی دیگر می‌برد. نوکر... ادامه »
26
کل یوم عاشورا و کل یوم کربلا/در روزهای اغازین محرم به برکت خون حسین (ع) شکستی دیگر دامنگیر صهیونیسم شد
چکیده: پس از شکست مفتضحانه اسرائیل غاصب از حزب ا... لبنان ، در روزهای اغازین محرم به برکت خون حسین ع شکستی دیگر دامنگیر صهیونیسم شد و موشکهای رزمندگان حماس به پایتخت رژیم صهیونیستی رسید و طعم تلخ ترس و اضطراب را به کسانی چشاند که مست باده غرور و قدرت بودند و ضجه های مردم مظلوم غزه را به گوشهای راه نمیدادند . نخست وزیر اسراییل گفت شب سخت و طاقت فرسایی را ... ادامه »
26
علت نامگذاری ماه محرم
چکیده: تاسیس تاریخ برای مسلمانان در زمان خلافت خلیفه دوم مسلمین و با مشورت حضرت علی (علیه‌السلام) در سال شانزدهم هجری صورت گرفته است. مبدا تاریخ را هجرت پیامبر و ماه نخست آن را محرم، سالی كه هجرت روی داده بود گرفتند.(1) علت نامگذاری این ماه آن بود كه  از پیش از اسلام ، جنگ در این ماه را حرام می‌دانستند.ـ در دوم ماه محرم الحرام سال 61 هجری كاروان حضر... ادامه »
20
پهپاد آمریکایی با برخورد قاطع نیروهای مسلح مجبور به فرار شد
چکیده:  سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به ادعای اخیر پنتاگون مبنی بر حمله جنگنده‌های ایرانی به پهپاد آمریکایی در خلیج فارس، گفت: هفته گذشته یک فروند هواپیمای ناشناس به فضای فوقانی دریای سرزمینی جمهوری اسلامی ایران در منطقه خلیج فارس وارد شد که با اقدام به هنگام، هوشمندانه و قاطع نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مجبور به ف... ادامه »
16
لباس و پوشش مردم در آخرالزمان
چکیده:   پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم می فرمایند:  در آن زمان به لباس هایشان فخر کرده و مردم هرچند که لباس پوشیده اند؛ ولی در زمره ی برهنگانند(یعنی لباس های آنان، پوشاننده ی بدن آنان از نامحرمان نیست) و بالای سرهایشان مانند کوهان شترهای خراسانی، لاغر است. شاید اشاره به موهای سر ایشان باشد که آن را دو طبقه آرایش می کنند، مانند شتر دوک... ادامه »
15
فرمانده لشکری که به دیدار دخترسرطانی اش نرفت"شهید سید مسعود منفرد نیاکی"
چکیده:   خواهر کوچکی داشتیم که در نوجوانی به سرطان استخوان مبتلا شد. در زمان عملیات «الی بیت المقدس» (آزادسازی خرمشهر) که پدرم در حال فرماندهی لشکر 92 زرهی در خوزستان بود، بیماری خواهرم شدت گرفت و همه از او قطع امید کردند. ادامه »
11
وضعیت پدران و مادران در آخرالزمان
چکیده:   پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله و سلّم می فرمایند:  در آن زمان مرد به پدر و مادرش جفا می کند؛ امّا با رفیقش نیکویی می کند و پسر بر پدر و مادر خویش خشمناک می گردد.۱  در آن زمان، فحش دادن به پدر و مادر یکدیگر، خوش طبعی ایشان می گردد.۲  در آخرالزّمان، به پدران و مادران به طور علنی دشنام می دهند و سادات خوار می شوند و... ادامه »
10
حضرت آیت الله خامنه ای: تحریک احساسات مردم در جهت اختلاف خیانت است
چکیده: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز چهارشنبه در دیدار هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان، در سخنان مهمی با تبیین مراحل مختلف مبارزه کلان و شصت ساله ملت ایران با دولت مستکبر آمریکا و شکست های سلسله وار و تنزل جایگاه سیاسی، اقتصادی، نظامی و اصول فکری آمریکا در مقابل پیشرفتهای شگرف مادی و معنوی نظام اسلامی، درس های بزرگ این مبارز... ادامه »
07
راهیان نور؛ جایی که دوست داری به همه بگویی فرد دیگری شده ام!
چکیده: برگزاری اردوی راهیان نورعمری بیش از یک دهه دارد، اولین بار در نیمه دوم دهه 70 بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد، جمعی از دانشجویان خود را در قالب اردوهایی در ایام عید نوروز به جبهه های جنوب و غرب عازم کرد تا بتوانند از نزدیک جبهه های جنگ حق علیه باطل را ببینند، این اردوها که با حضور رزمندگان، فرماندهان و جانبازان دوران دفاع مقدس برگزار می شد در اوائل دهه ... ادامه »
05
رهبر انقلاب هشدار دادند: فتنه‌انگیزی آمریکا وناتو میان فرقه‌های اسلامی با توطئه شیعه وسنی‌هراسی
چکیده: به گزارش  پایگاه اطلاع‌رسانی حج از صحرای عرفات، در مراسم باشکوه برائت از مشرکین که مقارن ساعت 9 و 30 دقیقه صبح به وقت عربستان آغاز شد، پس از تلاوت آیات آغازین سوره برائت، نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی با ابلاغ سلام رهبر معظم انقلاب از تمامی زائران ایرانی خانه خدا بخاطر رعایت نظم و انسجام در بجا آوردن مناسک حج و برنامه‌های مختلف تقدیر و... ادامه »
01
بازگشت پيكر نخستين خلبان‌ شهيد
چکیده:  پیکر سرلشکر «محمد صالحی» نخستین خلبان شهید دفاع مقدس بعد از 32 سال انتظار همسر و تنها فرزندش کشف شد و به همراه شهدای تازه تفحص شده به میهن اسلامی باز می‌گردد. ادامه »
25
جزئیات قانون جدید سربازی/ تغییرات معافیتها و خدمت سرباز معلمان
چکیده:   قانون خدمت وظیفه پس از 27 سال دارای تغییرات اساسی شد. آخرین بار این قانون در سال 1363 اصلاح و بازنگری شده بود. قانونی که در آبان ماه سال 90 در مجلس شورای اسلامی تصویب و براساس آن 36 ماده از 92 ماده قانون اصلاح و 30 ماده نیز الحاقی شد. با توجه به تغییرات اساسی در قانون خدمت وظیفه عمومی و اعلام جزئیات مهمترین تغییرات، گفتگویی با سرهنگ حج... ادامه »
24
رهبر معظم انقلاب: روی سخن من با کسانی است که می خواهند قدر نشناسی کنند: فضای سیاسی کشور را جنجالی نکنید
چکیده:  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در اجتماع پر  شور دهها هزار نفر از مردم شیروان ومناطق اطراف ، با اشاره به ناکامی دشمنان ملت ایران در سه دهه ی اخیر تاکید کردند: مسئولان در مسائل اقتصادی به سه عنصر "نگاه علمی، برنامه ریزی مدبرانه و ثبات و استمرار سیاستها" توجه کامل کنند تا به فضل الهی و به برکت هوشیاری ملت... ادامه »
21
رهبر انقلاب: اساسی‌ترین نیاز کشور، ایجاد روحیه امید به آینده و خودباوری در نسل جوان
چکیده:  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز(پنجشنبه) در دیدار هزاران نفر از معلمان، اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاههای استان خراسان شمالی، در ابتدای سخنان خود، هدف از برگزاری جلسات متعدد با معلمان و اساتید را نهادینه کردن فرهنگ احترام به مقام معلم و استاد بیان کردند و با اشاره به برخی مطالب حرفه ای، دقیق، سنجیده و کارشناسی شد... ادامه »
16
جنگ نرم‏
چکیده: پيشگفتار  «غرب به يك سرزمين خلاصه نمى‏شود و فقط يك مجموعه دينى، اخلاقى، نژادى يا حتى اقتصادى نيست. غرب به مثابه يك واحد مركب اين جلوه‏هاى گوناگون، يك مجموعه فرهنگى و يك پديده‏ى تمدنى است».(1)  تمدن غرب يك كليت است. يك فرهنگ، يك گفتمان، يك قدرت با همه جوانب‏اش. فرهنگى كه ابزارهاى مناسب‏اش را هم سامان داده است. قدرتى كه دانش مورد نياز و م... ادامه »
16
خلاصه کتاب «موج فتنه از جمل تا جنگ نرم»نوشته احمد حسین شریفی
چکیده:  بسم الله الرحمن الرحيم فتنه‌شناسي اهميت بحث وَالْفِتْنَةُ أَشَدُّ مِنَ الْقَتْلِ؛  (بقره/191) وَالْفِتْنَةُ أَكْبَرُ مِنَ الْقَتْلِ؛ (بقره/217) وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ لِلّهِ؛ (بقره/ 193) وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّى لاَ تَكُونَ فِتْنَةٌ وَيَكُونَ الدِّينُ كُلُّهُ لِلّه؛ (ا... ادامه »
12
رهبر معظم انقلاب:  علت اصلی همه فشارها بر ایران تسلیم نشدن در برابر نظام سلطه است
چکیده:  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(چهارشنبه) در دیدار یکهزار نفر از نخبگان و استعدادهای برتر جوان، حفظ و تقویت فضای نشاط و امید کنونی در میان جوانان نخبه،فراهم کردن امکان پیشرفت های علمی و پژوهشی بیشتر در میان استعدادهای جوان، توجه به درون زایی علمی بجای مرعوب شدن در مقابل پیشرفتهای علمی غرب، تقویت روحیه احساس مسئولیت نخ... ادامه »
11
باید نظمی بر جهان حاکم شود که با صلح زنده باشد/آمریکا تصور می کند همه ارتباطات بین المللی باید با اجازه آنها باشد
چکیده:  رییس جمهوری ایران در مصاحبه با شبکه CNN اسپانیولی با بیان اینکه آمریکایی ها بر این تصورند که آنها مرکز عالم هستند و همه ارتباطات بین المللی باید با اجازه و تحت نظر آنها باشد، افزود: تصور آنها بر این است که اگر کشوری با آنها ارتباط نداشته باشد نمی تواند به زندگی ادامه دهد. ادامه »
06
امیر پوردستان: تقویم تاریخ دفاع مقدس دربرگیرنده حقیقت محض جنگ است
چکیده:  مراسم رونمایی از مجلدات11 الی 20 کتاب تقویم تاریخ دفاع مقدس عصر روز چهارشنبه 5 مهر با حضور امیراحمدی رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در فرهنگسرای بهمن برگزار شد. ادامه »
05
كهنه سربازان ارتش در شبكه مستند و شبکه استان تهران
چکیده:   اخیرا صدا و سیما در شبکه 5 و مستند خاطرات سربازان جنگ را پخش نموده،لطفا با تلفن 162 تماس و تشکر فرمایید تا این اقدام ادامه یابد.   ادامه »
03
رهبرانقلاب دیدار کارگزاران حج: برائت از مشرکین امسال اظهار تنفر و خشم عمیق از جبهه استکبار است
چکیده:    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز(دوشنبه) در دیدار کارگزاران حج، با اشاره به اهانت انجام گرفته به پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص) و تجلی عظمت شخصیت آن حضرت در چشم دوستداران و حتی دشمنان ، حج امسال را دارای موقعیتی خاص و متفاوت از سالهای گذشته ارزیابی و تأکید کر... ادامه »
03
وصیتنامه‌‎ای کوتاه ولی بسیار زیبا
چکیده:   نماز ظهر و عصرش را که خواند دو زانو روبه‌روی مادر نشست:  ـ می‌خوام برا یکی که خیلی برام عزیزه کادو بخری!   مادر نگاهی متعجبانه به او دوخت و گفت: دوست داری کادوی گرونی باشه یا ارزون؟! اصلاً خودت بگو قیمتش چقدر باشه!   «عبدالرحمن» با حالتی صمیمی پاسخ داد: نه مادر! او اونقدر برام عزیزه که مطمئنم در هیج مغازه و با... ادامه »
31
مراسم رژه نیروهای مسلح 31 شهریور 91/ نمایش آخرین دستاوردهای نظامی کشور
چکیده: صبح امروز مراسم رژه هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام (ره) برگزار شد. ادامه »
29
بازتاب گسترده بیانات مقام معظم رهبری/ پاسخ کوبنده به رزمایش جدید آمریکا
چکیده:  رسانه های عربی امروز توجه ویژه ای به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب درباره اینکه جمهوری اسلامی ایران هرگز تسلیم فشارهای غرب نمی شود، داشته اند. در این میان روزنامه الیوم السابع امروز در گزارشی اعلام کرد: آیت الله خامنه ای تاکید کرد که ایران تصمیماتش را بر مبنای مصالح مردم و کشورش اتخاذ می کند، حتی اگر این مسئله با خشم قدرتهای بین الم... ادامه »
27
تصویر کدام شهید بر دیوار اتاق رهبر انقلاب است؟!!
چکیده:   حمید داودآبادی در خاطره خود می‌گوید: آقا در بین صحبت هایش فرمود: «تصویر شهیدی در اتاق من هست که بسیار زیباست و خیلی به آن علاقه دارم.» وقتی پرسیدم متعلق به کدام شهید است؟ ایشان فرمود که نامش را نمی دانم ادامه »
26
توهين‌به مقدسات،نماد جاهليت مدرن
چکیده:   رئيس مجلس شوراي اسلامي ضمن محکوم‌کردن فيلم توهين‌آميز به ساحت مقدس پيامبر اسلام(ص) گفت: توهين به مقدسات مسلمانان نمادي از جاهليت مدرن است. ادامه »
15
مراحل تسلط شيطان بر انسان
چکیده:  نمي‌دانم ولي فكر مي‌كنم كه حضور شيطان و تلاش خستگي‌ناپذير وي و يارانش براي انحراف و سقوط انسانيت را فراموش كرده‌ام..  مي‌توان گفت شايد شيطان از اين فراموشي خشنود است زيرا اين امر خود يكي از فريب‌هاي وي است تا هرچقدر كه ما غفلت كنيم او كار خود را بهتر به انجام مي‌رساند. آري انگار يادم رفته است كه خداي متعال در قرآن كريم مي‌فرمايند كه: «ل... ادامه »
14
ارتش ایران تا 12 مایلی سواحل آمریکا خواهد رفت
چکیده:   فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی دریایی تمامی حرکات ناوهای آمریکایی را کنترل می‌کند و اشراف اطلاعاتی کاملی به فعالیت‌‌های ‌آنها در خلیج فارس دارد، گفت: نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی آمریکا را تهدید کرده تا سال‌های آینده به فاصله 12 مایلی سواحل آنها خواهد رفت. ادامه »
13
نشانه های ظهور امام زمان (عج)
چکیده:   وقت ظهور آن حضرت معلوم نيست ، و حتى مطابق روايات كسانى كه وقت ظهور را تعيين كنند، دروغگو شمرده شده اند. (۱) ادامه »
09
سخنان تاریخی رهبرانقلاب درباره اصلاح جهان تک قطبی و تغییر سازمان ملل
چکیده:   رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی افتتاحیه جنبش اجلاس سران جنبش عدم تعهد بیانات مهمی در رابطه با تحولات بین امللی از جمله فلسطین و استفاده جمهوری اسلامی ایران از انرژی صلح آمیز هسته ای ایراد کردند. ادامه »
06
جنبش غیرمتعهدها و جایگاه ایران
چکیده: جنبش کشور‏های غیر متعهد(نم)، جنبش عدم انسلاک یا جنبش عدم تعهد (به انگلیسی: Non-Aligned Movement) (به فرانسوی: Le Mouvement Non-Aligné) در سال 1961 میلادی برابر با 1340 خورشیدی در اوج جنگ سرد و فضای دو قطبی بین غرب و شرق با هدف وحدت میان کشورهایی که نه در اردوگاه کمونیسم و نه در اردوگاه سرمایه‌داری (امپریالیسم)، قرار داشتند، تشکیل شد. نام جنبش ابتدا... ادامه »
04
جنبش عدم تعهد در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی
چکیده:  شانزدهمین اجلاس جنبش عدم تعهد در حالی از پنجم تا دهم شهریورماه در تهران برگزار می‌شود که همگان براهمیت برگزاری آن در تهران اذعان دارند؛ قرارگرفتن ایران به عنوان محور مقاومت و بیداری در منطقه، افزایش تهدیدها و تحریم‌ها و ادعای غرب مبنی بر انزوای منطقه‌ای و جهانی جمهوری اسلامی اهمیت برگزاری این اجلاس و حضور نمایندگانی از 140... ادامه »
02
آخرین مهلت برای استفاده از قانون معافیت کفالت از سربازی
چکیده:   سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا آخرین مهلت برای ثبت معافیت کفالت پدر 59 سال را اعلام کرد. مشمولانی که تا تاریخ 5/1/91 معافیت کفالت پدر بالای 59 سال تمام به آنان تعلق گرفته ولی تا آن تاریخ درخواست خود را ثبت ننموده اند تنها تا پایان شهریورماه سال جاری فرصت دارند تا برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. سازمان وظیفه عمومی ناجا طی اطلاعیه ای ا... ادامه »
29
پیامک تبریک عید سعید فطر برای ایثارگران دفاع مقدس ارسال گردید+پیامک ها
چکیده:  متن پیامک ارسالی از کهنه سرباز / شرکت امیدآوران قدر در تاریخ یکشنبه 29 مرداد ماه سال 1391   عیدفطر بر کهنه سربازان مبارک باد. انبوه سازی امید اوران قدر www.ksw.ir   ادامه »
29
مراسم نماز عید فطر به امامت حضرت آیت ‌الله خامنه‌ای اقامه شد + تکمیلی
چکیده: این مراسم از ساعت 7 صبح امروز یکشنبه مصادف با اول شوال 1433 با قرائت قرآن، مدیحه‌سرایی و مناجات در دانشگاه تهران آغاز شد.   بنا براین گزارش درهای دانشگاه های تهران از ساعت 5:30 صبح به روی نمازگزاران باز شده است و قرار است در ساعت 8:30 اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب آغاز شود.   به گفته مسئولان ستاد برگزار نماز بیش از 4 هزار دستگ... ادامه »
26
رهبر معظم انقلاب برای بازدید از مناطق زلزله زده وارد تبریز شدند
چکیده:   رهبر معظم انقلاب اسلامی برای بازدید از مناطق از زلزله زده آذربایجان شرقی پس از ورود به تبریز، عازم یکی از مناطق زلزله دیده استان شدند. ادامه »
26
واقعیات شگفت‌انگیز در قرآن/ تعداد برابر برخی کلمات در قرآن مانند زن و مرد
چکیده: آیا همه این شگفتی ها و اسرار موجود در کلملت و آیات اتفاقی است؟ ادامه »
23
بازماندگان زلزله زير آوار اندوه/آخرین اخبار از زمین لرزه شمال غرب کشور
چکیده:   همه چيز تمام شد؛ حالا زمين اهر و ورزقان و كليبر آرام گرفته و بازماندگان زلزله زير آوار اندوه از دست دادن عزيزانشان به كمك و ياري همه مسوولان و مردم چشم دوخته‌اند. ادامه »
23
رهبر انقلاب در دیدار اساتید: جهان در حال تحول به سمت هندسه جدید سیاسی، اقتصادی و اجتماعی است
چکیده:   رهبر معظم انقلاب جهان را در حال گذر و تحول به سمت یک «ساختار و هندسه جدید سیاسی، اقتصادی و اجتماعی» خواندند و با تبیین جایگاه و نقش آفرینی ویژه ملت ایران در این تحول عظیم تاریخی تأکید کردند: نخبگان کشور می توانند با عمل به وظایف بسیار مهم خود در این برهه بسیار حساس تاریخی، به ارتقای جایگاه ایران در ساختار جدید جهان،‌ کمک تعیین کننده ای کنند. ادامه »
23
چکیده:  نظرات خود را جهت نمایش در سایت ثبت نمایید پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهد شد
20
بزرگ مردی که در "قدر" رستگار شد/"علی" جمع همه خوبی ها
چکیده:   21 رمضان و شب قدر؛ چه تقارن زیبایی، فرشتگان بین زمین و آسمان در عبورند، گروهی قرآن کریم را بر زمینیان نازل می کنند و گروهی قرآن ناطق به آسمان می برند. ادامه »
17
لبخند رهبر انقلاب در پاسخ به انتقادات تند دانشجو!
چکیده:   خیابان فلسطین و هفدهمین روز از ماه رمضان باز هم پذیرای تعداد زیادی از دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور بود که مشتاقانه برای دیدار با رهبر انقلاب به حسینیه امام خمینی آمده بودند. ادامه »
16
مراسم دعای همگانی برای فرج امام زمان(عج) در شبهای قدر برگزار می شود
چکیده:   در راستای اطاعت از امر مولا صاحب الزمان به شیعیان (عج) که فرمود: " اکثروا الدعا بتعجیل الفرج ..." و فرمایش رئیس مذهب حقه تشیع حضرت امام صادق (ع) نسبت به دعای همگانی شیعیان برای تعجیل در امر فرج، و همچنین پیام های مراجع بزرگوار شیعه به خصوص آیت الله صافی گلپایگانی؛ هیئات ، مساجد و ... در پایان مراسم احیاء، دعای همگانی شب های قدر را به صو... ادامه »
15
رهبر فرزانه انقلاب: شعر نمی‌تواند نسبت به مسائل موجود کشور بی‌تفاوت باشد
چکیده:   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار شب گذشته شاعران با معظم له با بیان اینکه شعر علاوه بر آن که ظرفی برای بیان احساس شاعرانه است، باید در خدمت ارزش‌ها باشد، فرمودند: شعر نمی‌تواند نسبت به مسائل موجود کشور بی‌تفاوت باشد یا از آن صرف نظر کند. ادامه »
14
ولادت امام حسن مجتبی(ع) مبارکباد/امام حسن(ع) ختم‌کننده فتنه جمل
چکیده:  امام حسن(ع) در طول 37 سالی که در کنار پدر زیست نه فقط فرزندی مطیع و امام شناس بود، بلکه همواره بازوی نیرومند، یاوری صدیق، مسئولی امین و با تجربه و سربازی عاشق و فداکاربرای امیرمومنان(ع) به حساب می آمد. روزی بازوی نظامی پدر می شود و به فرمانش به طرف کوفه روانه می شود تا مردم آن سامان را از توطئه شوم دشمنان اسلام آگاهی دهد و آنها را جهت مقابله ... ادامه »
11
يك منبع آگاه در قرارگاه سايبري نيرو هاي مسلح: اگر حملات سايبري عبث آمريكايي ها پايان نپذيرد آنها پاسخ دندان شكن دريافت خواهند نمود
چکیده:  يك مقام قرارگاه سايبري ستاد كل نيرو هاي مسلح در واكنش به بعضي خبرها از مبدا كشور آمريكا مبني بر احتمال حملات سايبري عليه تاسيسات هسته اي ايران اظهار داشت: مسئولين آمريكايي جلوي اينگونه اظهار نظرات خصمانه و غير كارشناسي را بگيرند در غير اين صورت عواقب آن دامن آنها را خواهد گرفت. به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رساني ستاد كل نيروهاي مسلح، ... ادامه »
08
رهبر معظم انقلاب : ملت ایران در وسط میدان است و مشکلات و فشارها، کوچک‌تر از اراده این ملت است
چکیده:  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای یکی از راه‌های عبور از مقطع حساس و سرنوشت‌ساز کنونی را جدی گرفتن اقتصاد مقاومتی خواندند و تصریح کردند: اقتصاد مقاومتی یک شعار نیست بلکه یک واقعیتی است که باید محقق شود. ادامه »
08
احترام سرباز انگليسي به پرچم ايران
چکیده: چه كنند؟مجبورند كه احترام بگذارند،عليرغم ميلشان.دل خوشي كه از ما ندارند.كشوري كه رسوايشان كرده، اكنون بايد سربازش به پرچم ايران اسلامي احترام بگذارد. ادامه »
06
رهبر انقلاب به او گفت به تو غبطه میخورم
چکیده:   این روزها که قضیه نسل کشی مسلمانان مظلوم میانمار مطرح شده است بسیاری از دوستان میپرسند :چه باید کرد؟ در پاسخ این چه باید کردها ، نخستین مطلبی که به ذهن می آید ، شهید محمد حسین نواب است . کسی که جانش را برای حمایت از مسلمانان اروپا تقدیم کرد. ادامه »
03
بیانات رهبر انقلاب / ویژه سحر
چکیده:  در مواجهه ی با مشکلات ، با موانع طبیعی ، با همه ی موانعی که سد راه انسان در همه حرکت های کمال میشوند ، اگر صبر تمام نشود ، آن مانع ، تمام خواهد شد ، اینی که گفته میشود اسلام پیروز است ، اینی که می فرماید  (و ان جند الله هم الغالبون) یعنی این. هرچیزی را از خدا بخواهید ؛ حتی بند کفش را ، حتی کوچکترین اشیا را و حتی قوت روزانه خود را ، بگذا... ادامه »
03
نام مبارک ‘محمد’‌ درچشم یک‌کودک
چکیده:   در کشور یمن در چشم کودکی نام مبارک رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم حک و رؤیت شد.  ادامه »
03
ايران چطور به جنگ هواپيماهای آمریکا می رود!
چکیده:   نیروی هوایی آمریکا مقتدر ترین نیروی هوایی دنیاست. اما به علت دور بودن این کشور از نقاط استراتژیک جهان، برای جبران این نقص دست به دامن ناوهای هواپیما بر شده است. ادامه »
01
چکیده: شاید تنها واژه «ایثار» بتواند تفسیرگر رشادت دلاورمردانی باشد که سالهای سال میان امروز و دیروز هروله عشق می کنند . چشمان نافذ و ابری و لبهای خشکیده و متبسم آنها گویای رنجی نهفته از سالهای جنگ است که به خاطر آن روح بلندشان در آن فضای ملکوتی گاه متوقف می شود و گاه فریادشان در میان خانه ها و آسایشگاهها و خیابانها برای بیداری ما از غفلتها به گوش می رسد ... ادامه »
01
زندگی جانباز شیمیایی محمدرضا پورحسن
چکیده: شاید تنها واژه «ایثار» بتواند تفسیرگر رشادت دلاورمردانی باشد که سالهای سال میان امروز و دیروز هروله عشق می کنند . چشمان نافذ و ابری و لبهای خشکیده و متبسم آنها گویای رنجی نهفته از سالهای جنگ است که به خاطر آن روح بلندشان در آن فضای ملکوتی گاه متوقف می شود و گاه فریادشان در میان خانه ها و آسایشگاهها و خیابانها برای بیداری ما از غفلتها به گوش می رسد ... ادامه »
30
مهمترین رخدادهای تاریخی ماه رمضان
چکیده:  وقایعی تلخ و شیرین که طعم ترد این ماه عزیز را به تبلور فراز و فرودهای خلقت انسان ملحق نموده و در مرور افت و خیزهای آن می توان آینه عبرت را به مصاف دیدة بینا کشاند و نشاند. از مرگ و جنگ و عهد و معراج گرفته تا رحلت تاریخ مظلومیت از فرق شکافته خلاصه خدا علی مرتضی(درود خدا براو باد). رمضان ماه رویدادهای مهم تاریخی است در بستری از خوف و رجا و تلخ... ادامه »
28
هلال ماه مبارک رمضان پنج شنبه قابل رؤیت نیست/ شنبه اول ماه رمضان
چکیده:   مدیر مرکز مطالعات و پژوهش‌های فلکی و نجومی قم با اشاره به انجام اقدامات لازم برای رؤیت هلال ماه مبارک رمضان گفت: هلال ماه رمضان پنج شنبه در ایران قابل رؤیت نیست. ادامه »
25
گلایه رهبر انقلاب از برپایی جشن تولد برای ایشان
چکیده:  پس از رسیدن این خبر به آیت‌الله خامنه‌ای، ایشان در حاشیه برگه‌ای که حاوی آن خبر بود نوشته‌اند: «این کار غلط است، این تولد و امثال آن هیچ جشنی ندارد، برگزارکنندگان مسئول وقت و عمر و اموالی هستند که در این کار صرف و ضایع می شود. من از کسی که برای تولد من جشن می گیرد به هیچ وجه متشکر نمی شوم و او را مسئول زیان های این کار هم می شناسم» ادامه »
25
فیروز آبادی: بستن تنگه هرمز مستلزم تدبیر فرمانده معظم کل قواست
چکیده:   رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: ما طرح بستن تنگه هرمز را داریم ولی اجرای آن مستلزم تدبیر و دستور فرمانده معظم کل قوا است. ادامه »
22
بازتاب بیانات رهبرانقلاب در رسانه‌های جهان
چکیده: برخی رسانه‌های مهم از جمله رویترز و اسوشیتدپرس، در اندک زمانی بیانات مقام معظم رهبری را بازتاب داده‌اند. ادامه »
21
رهبر معظم انقلاب: ایران به واسطه تحریم های 30 ساله در مقابل هر تحریمی واکسینه شده است
چکیده:   رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به توطئه ها و اقدامات بی وقفه اما شکست خورده دشمنان اسلام و ایران در 33 سال اخیر افزودند: غربی ها این روزها درباره تحریم ایران جنجال آفرینی می کنند اما نمی فهمند که خودشان ملت ایران را به واسطه تحریم های 30 سال اخیر در مقابل هر تحریمی واکسینه کرده اند. ادامه »
18
برافراشته شدن پرچم ایران در اسراییل
چکیده:  پرچم ایران بر فراز مدرسه ای در اسراییل به اهتزاز در آمد. مسئولان یک مدرسه مسیحی در " مار یوسف " اسراییل هنگامی که دیدند در محل نصب پرچم این مدرسه علاوه بر پرچم کشورهای آلمان، آرژانتین و اسپانیا پرچم ایران نیز نصب شده است ، شوکه شدند. ادامه »
17
 3 سرویس جدید برای مشمولان نظان وظیفه
چکیده:  جانشين سازمان وظيفه عمومي ناجا گفت: به منظور جلب رضايت و كاهش مراجعه غيرضروري مشمولان، اطلاعات و خدمات مربوط به وظيفه عمومي به صورت الكترونيكي، ارائه مي‌‌شود. ادامه »
15
موعود در ادیان مختلف؛ از هندو تا اسلام/ سخن حضرت مهدی در هنگام ظهور
چکیده:     از آنجا که انسان در کنار رسیدن به امکانات رفاهی و مادی به دنبال کسب معنویت و اتصال به یک منبع کمال است نمی تواند به مساله آخرالزمان و ظهور فردی از نوع انسان به عنوان نجات بخش و منجی معتقد نباشد که این مساله به وضوح در بین ادیان مختلف مشاهده می شود. ... ادامه »
15
آنچه آیت الله بهجت درباره ظهور گفت
چکیده:   حضرت آیت الله العظمی بهجت (ره) که یکی از عارفان برجسته و سالکان راه خدا و از مراجع عظام تقلید بودند، در کتابی با عنوان «نفس مطمئنه» - ناگفته‌هایی از آیت الله بهجت - به برخی شایعاتی که از قول ایشان درباره ظهور نقل شده بود، پاسخ گفته‌اند. ادامه »
14
نگاهی به زندگانی امام زمان (عج)
چکیده: ولادت و زندگی مهدی موعود(عج)، از رخدادهای مهم است و ریشه در باور دینی مسلمانان دارد. اعتقاد به تولد، حیات طولانی، ظهور و امامت آن حضرت، مسأله ای است اساسی که نقش سرنوشت ساز و جهت بخشی را به زندگی و رفتاردین باوران، بویژه شیعیان داده است.احادیث فراوانی از پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) از طریق سنّی و شیعه رسیده که بیانگر ویژگیهای شخصی امام زمان(عج) است... ادامه »
07
رهبرانقلاب اسلامی: دولت، مجلس و قوه قضاییه با پرهیز از مسائل حاشیه ای و اختلافی، به یکدیگر کمک کنند
چکیده: به گزارش  پايگاه اطلاع رساني دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت الله خامنه اي، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس، مسئولان عالی و قضات قوه قضاییه، ارتقاء دستگاه قضایی بمنظور تحقق عدالت قضایی در جامعه را مهمترین هدف برشمردند و ضمن تبیین برخی نكات مهم برای رسیدن به این هدف، همكاری همه دستگاهها بویژه قوای سه گانه را در شرایط كنو... ادامه »
07
مهمان پرست: توطئه جدید دشمنان ایران ایجاد تفرقه بین مسلمانان است
چکیده:   سخنگوی وزارت امو رخارجه ایران گفت: تفرقه افکنی میان شیعیان و اهل سنت و ایجاد ایران هراسی در منطقه از توطئه های جدید آمریکا و اسرائیل است. ادامه »
07
بيانيه ستاد كل نيروهاي مسلح به مناسبت سالروز حادثه هفتم تير
چکیده:  ستاد كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي تأكيد كرد: دور نخواهد بود روزي كه جبهه بيداري و بصيرت جهاني كه هم اينك در گذرگاه انقلاب‌هاي مردمي و اسلامي منطقه تقويت شده است، سرنوشت شوم و خفت‌باري را براي سركردگان نظام سلطه رقم خواهند زد. ستاد كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي با گراميداشت هفتم تيرماه سالروز شهادت آيت‌الله دكتر بهشتي و هفتاد و دو تن از يا... ادامه »
04
دیدار هنرمندان حوزه هنری با جانبازان/ بوی حرم عباس می‌آید
چکیده:  شاخه گلی تقدیم می‌کنم و لبخندی می‌ستانم. بغضش می‌شکند و می‌گوید: «بوی حرم عباس(ع) را می‌دهد» و نم اشکی از کنار چشمانش می‌لغزد و جمع کوچک ما هم بی‌اختیار بارانی می‌شود. ادامه »
03
امام حسین (ع) و کنیز اهدایی معاویه و تولد امام حسین به روایت سلمان فارسی!
چکیده: معاویه بر اساس سیاست فریب، کنیزی زیباروی برای امام حسین (ع) فرستاد. برخورد امام با این کنیز و گفتگوی با وی خواندنی است. ادامه »
29
رهبر معظم انقلاب: دشمن بداند تکبر و توقعات بیجا در مقابل ملت ایران راه به جایی نمی برد
چکیده:  رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کردند: دشمنان نظام از تجربه های ناکام مقابله با ملت مجاهد و صبور ایران درس بگیرند و بدانند که تکبر، خود بزرگتر بینی و توقعات بیجا، در مقابل ملتی که ایستادگی و وحدت را از قرآن آموخته و خود را شناخته است راه به جایی نمی برد. ادامه »
29
۷ خدمت بزرگ رسول‌الله(ص) به بشریت
چکیده: به مناسبت مبعث پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی صلی الله علیه و آله و سلم گفت‌وگوی مشروحی با حجت‌الاسلام والمسلمین علی اعتمادی از شاگردان علامه جعفری و مدیر تربیتی مجتمع آموزش عالی فقه جامعة المصطفی العالمیه انجام دادیم که متن آن از نظر می‌گذرد. ادامه »
23
تشییع پیکرهای۳۷ شهید دفاع مقدس در کشور در سالروز شهادت امام موسی‌کاظم(ع)
چکیده:  همزمان با سالروز شهادت باب الحوائج، حضرت امام موسی کاظم علیه السلام در 27 خرداد ماه، پیکرهای مطهر و نورانی 37 شهید دوران دفاع مقدس در کشور، تشییع و خاکسپاری خواهند شد. تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام در مجتمع غنی‌سازی سایت نطنز (مجتمع شهید مهندس احمدی روشن) استان اصفهان، دانشگاه تربیت معلم کرج استان البرز، دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد استان چهارمحا... ادامه »
21
خونی که پای دست خط یک شهید ریخته شد
چکیده:  این شهید، چند روز قبل از شهادتش روی منبع آب نوشته بود، (شهید جاوید) و چند صباحی نگذشت که در کنار دست‌خطش جاوانه شد. به گزارش فارس ، شهدایی که بی‌نشان آمدند و بی‌نشان رفتند، آنهایی که حتی لحظات شهادتشان بی‌نشانه در تاریخ ثبت شد، همانگونه که خودشان خواسته بودند.....   «اباصلت بیات» از عکاسان انقلاب و دفاع مقدس با ارائه تصویر یکی از همین... ادامه »
20
امير سرتيپ پوردستان: پاسخ ما به هر حمله دشمن كوبنده تر خواهد بود
چکیده:  فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران با اشاره به تداوم تهديدات دشمن عليه انقلاب و لزوم هوشياري ملت و مسوولان گفت: در صورت هر گونه حمله اي به ايران پاسخ نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران به دشمن، كوبنده تر، قوي تر و مهلك تر خواهد بود. امير سر تيپ ستاد احمدرضا پوردستان، افزود: امروز نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران از كفايت، اقتدار ... ادامه »
14
وضعیت زنان در آخرالزمان!!
چکیده:   جامعه پیش از ظهور، جامعه‌ای مملوّ از فساد و بی‌بند و‌ باری‌های اخلاقی است، کردارهای حیوانی گروهی انسان‌نما، آن‌چنان فراگیر می‌شود که حالت عادّی به خود می‌گیرد. روایاتی که این وضع اخلاقی پیش از ظهور را بیان نموده‌اند، بسیار زیاد است.محمّد بن مسلم می‌گوید: به امام باقر(ع) عرض کردم: قائم شما چه وقت ظهور خواهد کرد؟ امام(ع) فرمودند: «آنگاه که مرد... ادامه »
14
با سخنرانی رهبر انقلاب؛ مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) برگزار شد
چکیده:   بیست و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) امروز با حضور رهبر معظم انقلاب، سران قوای سه گانه، مسئولان لشگری و کشوری و آحاد ملت ایران در صحن حرم بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران برگزار شد. ادامه »
13
میلاد مسعود مولی الموحدین علی ابن ابی طالب(ع) / "روز پدر مبارک باد"
چکیده: میلاد مظهر علم و عزت و عدالت و سخاوت و شجاعت، اسد الله الغالب، علی بن ابیطالب،مبارک باد     ادامه »
13
راز لبخند امام به روایت یک عکاس
چکیده:   بعد از برنامه دیدار، 5 دقیقه به ما فرصت دادند تا از حضرت امام عکس بگیریم. بنده هم که شور و حال خاصی داشتم خیلی خودمانی به ایشان گفتم «حضرت امام، مردم به لبخند شما نیاز دارند». ادامه »
12
آزادی از دیگاه امام (ره)
چکیده:    آزادی در حدود قانون تعریف می شود/ آزادی نعمت و امتحان الهی است امام خمینی(ره) معتقد بودند که آزادی در حدود قانون تعریف می‎شود و می‌فرمایند: همه جای دنیا اینطور است که آزادی‎ای که هر ملتی دارد در حدود قانون آن کشور است. نمی‎تواندکسی به اسم آزادی قانون شکنی بکند. ادامه »
11
اميرالمومنين علي (ع ) از نگاه امام خميني (ره )
چکیده: جوهره سیاسی و بعد حکومت دین اسلام آنچنان واضح و گویاست که جز از جاهلان بر نمی آید که آن را انکار و تکذیب کنند . حکومتی که پیامبر اکرم ( ص ) پس از هجرت در مدینه تشکیل داد و ولایتی که برای تداوم خط رسالت پیش بینی شده بود و حضرت علی ( ع ) در زمان مقتضی عهده دار آن شد و حکومت را به دوش گرفت تا دین خود را با تکیه بر قدرت اجرایی در جامعه پیاده کند، گویات... ادامه »
08
پرده برداری از نماد شیطان در باکو + عكس
چکیده:  به دنبال برگزاری مسابقات مستهجن یوروویژن در باکو، این بار "الهام علی‌اف" در اقدامی شگرف و شرم‌آور به مناسبت روز استقلال جمهوری آذربایجان از نمادی پرده‌برداری کرد که به "آبلیسک" یا آلت شیطان شهرت دارد. به گزارش خبرگزاری فارس، به دنبال برگزاری مسابقات مستهجن یوروویژن در باکو، که اعتراض مسلمانان جمهوری آذربایجان و کشورهای همسایه را در پی داشت، ... ادامه »
07
پیام مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز به كار نهمین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی
چکیده:   نهمین دوره‌‌ی مجلس‌ شورای‌ اسلامی‌ صبح‌ امروز (یكشنبه) با پیام‌ حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ آغاز به‌ كار كرد. متن‌ این‌ پیام‌ كه‌ توسط حجت‌الاسلام‌ والمسلمین‌ محمدی‌ گلپایگانی‌ رئیس‌ دفتر رهبری‌ در مراسم افتتاحیه در مجلس شورای اسلامی قرائت‌ گردید، به این‌ شرح‌ است‌: ادامه »
03
سروقامتان کلاه سبز "ناگفته های حضور کماندوهای ارتش در حماسه آزادسازی خرمشهر"
چکیده:   محمد ناصر مرادی :بگو اروند، بگو کارون، با من از خرمشهر بگو، نه! از خونین شهر بگو، از رزمنده هایت، از تکاورانی که جاودانه ات ساختند، تکاورانی که در سوم خرداد صدای عشق بر لب، سرود خون در دل و کلاه سبز بر سر، تا آخرین نفس و تا آخرین فشنگ چون رهروان صدیق طریق شهادت مردانه ایستادندو خونین ترین حماسه تاریخ خود را عاشقانه فریاد زدند. با من از هفتاد... ادامه »
03
اهمیت ماه رجب نزد خداوند/ «لیلة الرغائب» یکی از سه شب برتر سال است
چکیده:  مدیر گروه اخلاق مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی با بیان اهیمت جایگاه ماه رجب نزد خداوند و رابطه آن با شرط ورود به دروازه بندگی، نخستین شب جمعه ماه رجب که به «لیلة الرغائب» موسوم است را همپای شب قدر دانست. ادامه »
02
تصاویر دیدنی سفر حضرت آیت الله خامنه‌ای به خرمشهر
چکیده: حضرت آیت الله خامنه‌ای در فروردین ماه سال ۱۳۶۸ سفری به این استان داشتند و از مناطق مختلف آسیب دیده این استان دیدن کردند. ایشان در آن سفر همچنین در جلسه کمیته بازسازی خرمشهر که در روز ۱۲ فروردین در مقر فرمانداری خرمشهر برگزار شد، شرکت کردند. ادامه »
01
بيانيه ارتش به مناسبت فرا رسيدن سوم خرداد، سالروز حماسه آزادسازي خرمشهر
چکیده: ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت فرا رسيدن سوم خرداد، سالروز آزادسازي خرمشهر و پيروزي رزمندگان اسلام در عمليات بزرگ بيت المقدس بيانيه‌اي صادر كرد. ادامه »
31
 افزایش معافیتها در قانون جدید سربازی / اخبار جدید
چکیده: افزایش معافیتها در قانون جدید خدمت وظیفه، انهدام 10 باند جعل کارت پایان خدمت، کاهش زمان رسیدگی به معافیتها و تکذیب فروش سربازی مهمترین بخشهای نشست خبری رئیس سازمان وظیفه عمومی است. ادامه »
31
حاجی چرا اینجا خوابیدی؟
چکیده:  هر وقت برای صحبت پیش حاج دستواره می‌رفتیم، از چهره‌اش می‌فهمیدیم که خسته است و شب گذشته، کامل نخوابیده است. همیشه بیرون از سنگر می‌خوابید. ادامه »
29
حضرت آیت الله خامنه‌ای؛ حرکت ملت ایران با خستگی و بی‌حوصلگی برخی افراد متزلزل و منحرف نمی‌شود
چکیده:     حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در دیدار جمعی از ایثارگران، سالهای دفاع مقدس را به تابلویی زیبا و ظریف تشبیه و خاطرنشان کردند: راهی که با انقلاب اسلامی آغاز شد، ادامه خواهد یافت و برای اینکه زیبایی های روزهای دفاع مقدس از نزدیک برای مخاطب توصیف شود لازم است هزاران کتاب با معیارهای هنری نگاشته شود تا جزئیات فداکاری... ادامه »
27
با دیدن جسد فرعون ،یکی دیگر از معجزات قرآن اثبات شد!
چکیده:   جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستانشناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.  رئیس این گروه تحقیق و ترمیم حسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ت... ادامه »
26
جنگ نرم از چه زمانی علیه ایران آغاز شد؟
چکیده:  رئیس سازمان بسیج اساتید با اشاره به اقدامات متععد دنیای غرب برای مقابله با ایران، گفت: با پایان دفاع مقدس و فروپاشی شوروی آمریکایی‌ها که در تفکر رهبری دنیا بودند به طرح نظم نوین جهانی روی آوردند و از اینجا بود که موضوع جنگ نرم آغاز شد. خبرگزاری فارس: پایان جنگ تحمیلی آغاز جنگ نرم علیه ایران بود ادامه »
24
نقدي تحليلي بر مواضع كساني كه اعتقادي به جنگ فرهنگي ندارند؛ باور كنيد جنگ نرم جدي است
چکیده:  استفاده از ابزار فرهنگ در جهان امروز آنچنان در پازل قدرت گنجانده شده كه با يك نگاه گذرا چرخاندن ابعاد و زواياي فرهنگ به سمت استفاده‌هاي سياسي، اقتصادي و حتي نظامي از سوی بسياري از كشورها كاملاً مشهود است. ادامه »
24
راهبرد جنگ نرم!
چکیده:    یكی از اهداف مشخص دشمن در تنگاتنگ نبرد نرم، به اسارت گرفتن دامنه‌ی افكار عمومی با ابزارهای خود‌‌‌ساخته و متزلزل ساختن انگیزه‌ها در جامعه است. چنانچه قدرت نرم در سطوح میانی بر عنصر مردمی و قدرت ملی كشور تأكید دارد،‌ سلب اراده و انگیزه از مردم و بی‌تفاوت نمودن آنان و سپس تبدیل آن‌ها به جمعیت‌های معارض، مخالف و مسئله‌دار نیز از جمله اهداف... ادامه »
24
فرقه، چالش پیش رو (2)
چکیده:   نگاهی به فرقه های درون مذهبی            مدعیان دروغین مهدویت شناخت و بازشناخت اندیشه مهدویت، شناخت و بازشناخت بزرگترین جریان معرفتی و معنویتی در طول تاریخ است. بازکاوی و بازپژوهی این جریان، یک ضرورت عینی است؛ تا جریانی که برای ناب سازی معرفت دینی و بازسازی و نوسازی فرهنگی، معنوی و اجت... ادامه »
23
فرقه، چالش پیش رو (1)
چکیده:    انقلاب اسلامی به رهبری قائد عظیم الشأن آن حضرت امام خمینی (ره) در سال 1357، نظام فکری- فرهنگی غرب را که حاصل بیش از 400سال تلاش بود، به چالش کشاند. این انقلاب از همان روزهای آغازین، ذهن برخی از متفکران و اندیشمندان غربی را به خود معطوف داشت و آنها با  مطالعه ریشه های انقلاب دریافتند که با توجه به ذات فرهنگی انقلاب ا... ادامه »
23
رهبر معظم انقلاب: رعایت نکردن حجاب و عفاف آثار مخربی بر اخلاق و سیاست جامعه دارد
چکیده:   حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تلاش دشمن برای استفاده از نقاط ضعف تاکید کردند:‌ انسان در معرض آسیب قرار دارد و همه باید مراقب رفتار خود باشیم و بدانیم برخی مظاهرِ خودنمایی، بی تقوایی و رعایت نکردن حجاب و عفاف آثار مخرب و ماندگاری بر اخلاق و سیاست جامعه دارد و در این زمینه باید خود زنان، بیشتر مواظبت کنند. ادامه »
20
23 اردیبهشت سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها)، "روز زن"
چکیده:  همانا ما کوثر را به تو اعطا کردیم پس برای پرودگارت نماز بخوان وقربانی کن . سوره مبارکه کوثر آیه 2-1   خداوند از خشم فاطمه خشمگین و به سبب خشنودی او خشنود می شود، فاطمه پاره تن من است، هر کس او را بیازارد مرا آزرده است آن کس که با او دوستی ورزد با من دوستی ورزیده است. فاطمه قلب و روح من است، فاطمه بانوی زنان دو جهان است. پیامبر اکرم (ص... ادامه »
20
23 اردیبهشت سالروز ولادت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)
چکیده:  امام خمینى از ولادت تا رحلت در روز بیستم جمادى الثانى ۱۳۲۰ هجرى قمرى مطابق با ۳۰ شهریـور ۱۲۸۱ هجرى شمسى ( ۲۱ سپتامپر ۱۹۰۲ میلادى) در شهرستان خمین   از توابع استان مرکزى ایران در خانواده اى اهل علـم و هجرت و جهاد و در خـانـدانـى از سلاله زهـراى اطـهـر سلام الله علیها، روح الـلـه المـوسـوى الخمینـى پـاى بـر خـاکدان طبیعت نهاد . ا... ادامه »
19
فاجعه بشری که کم کم فراموش می شود!!
چکیده:    اسم «حلبچه» برای بسیاری از ما یادآور یک تصویر است. تصویری از یک مرد با لباس کردی که کودکی زیبا و شیرین را در آغوش فشرده و سجده‌وار نقش بر زمین شده است.  ادامه »
18
نقش ایران در آخر الزمان !!!
چکیده: أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ مَن یَرْتَدَّ مِنكُمْ عَن دِینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللّهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْكَافِرِینَ یُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَلاَ یَخَافُونَ لَوْمَةَ لآئِمٍ ذَلِكَ... ادامه »
17
رهبر معظم انقلاب: وزارت ارشاد با کمک دولت موانع تولید و نشر کتاب را برطرف کند
چکیده:   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز یکشنبه 17 اردیبهشت‌ماه به مدت 2 و نیم ساعت از بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب بازدید کردند. ادامه »
13
رهبر معظم انقلاب: ملت ایران در روز جمعه موقع‌شناسی خود را به نمایش می‌گذارد
چکیده:   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بااشاره به مرحله‌دوم انتخابات نهمین‌دوره مجلس‌ شورای‌اسلامی تأکیدکردند: ملت ایران با قدم‌بلندی که‌در روز جمعه پانزدهم اردیبهشت برخواهدداشت وباحضور درپای صندوقهای رأی وکامل‌کردن مجلس نهم، باردیگر موقع‌شناسی خودرا به‌دنیا نشان خواهدداد. حضرت آی... ادامه »
11
حاشیه های دیدار تاریخی رهبر انقلاب با کارگران
چکیده:   اجتماع پر شور و هزاران نفری کارگران در هفته کارگر با لباسهای طوسی آبی، ورزشگاه کوچک مجموعه تولیدی دارو پخش را احاطه کرده و درب ورودی این ورزشگاه اولین ازدحام تاریخش را تجربه می‌کند. ادامه »
11
چرا مسلمانان افراطی شهید مطهری را ترور کردند؟
چکیده: مهر نوشت: استاد بازنشسته گروه فلسفه دانشگاه علامه طباطبایی گفت: مرحوم مطهری هم به دلیل اینکه می‎‏تواند هم معلم دانشگاه باشد و هم معلم حوزه روز شهادت ایشان به عنوان روز معلم انتخاب شد.   ادامه »
06
رئيس اداره انتشارات ارتش: نشر آجا با 22 عنوان كتاب جديد در نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران حضور خواهد يافت
چکیده:   امير سرتيپ علي‌ محمد گودرزي، رئيس اداره انتشارات ارتش از حضور نشر آجا با 22 عنوان كتاب جديد در بيست و پنجمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران خبر داد. به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، امير سرتيپ گودرزي با بيان اين مطلب افزود: از 22 عنوان كتاب ياد شده 10 عنوان در بخش بزرگسالان و 12 عنوان در بخش كودكان و نوجوانان عرضه خواهد شد. ... ادامه »
06
ایران اسلامی در سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام غرق در ماتم است
چکیده:   ایران اسلامی در سالروزشهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) غرق در ماتم و عزا است و به همین مناسبت در اكثر مساجد ، حسینیه ها و تكایا عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت برای مظلومیت این بانوی مظلوم اشك بر گونه جاری می كنند. ادامه »
03
خاطره حضور رهبری درجبهه از زبان فرمانده ارتش/ تعویض روغن ۱۲هزار دلاری!
چکیده:   همگی در آن لحظه فکر می کردیم آقا در پاسخ به ادای احترام ارتشی ها مثل همه مقامات می‌گویند: أیّدکم‌الله؛ اما همه با ناباوری دیدند که ایشان دست راستشان را که آن زمان مجروح نشده بود، بالا بردند و به طرف عمامه‌ی خود گرفتند و فرمان آزاد دادند. ادامه »
03
فرمانده معظم کل قوا در جمع فرماندهان نیروی زمینی ارتش حضور یافتند
چکیده:   رهبر معظم انقلاب اسلامی پیش از ظهر امروز ضمن حضور در جمع فرماندهان نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران از نزدیک در جریان فعالیتها و دستاوردهای این نیرو قرار گرفتند. ادامه »
29
تصاویر مراسم گرامیداشت روز ارتش 29 فروردین سال 1391
چکیده:   رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان این كه ملت عزیز ایران صلح دوست ترین ملت جهان است، در عین حال تاكید كرد كه قوای مسلح و ارتش سرافراز هر گونه تجاوز به سرزمین، منافع و عزت ایران را با پشیمانی سنگین و شرم آور مواجه خواهند كرد.   مراسم رژه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز سه شنبه 29 فروردین همزمان با سالروز ارتش با حضور رئیس جمه... ادامه »
29
جمعي از فرماندهان و نيروهاي ارتش با امام راحل تجديد ميثاق كردند
چکیده:  جمعي از فرماندهان و نيروهاي چهارگانه و ستاد ارتش جمهوري اسلامي ايران صبح روز دوشنبه با حضور در مرقد مطهر امام راحل با بنيانگذار جمهوري اسلامي تجديد ميثاق كردند. اين مراسم با حضور اميرسرتيپ كيومرث حيدري، جانشين نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي و حجت الاسلام سليماني تبار، رييس عقيدتي سياسي دژبان كل ارتش برگزار شد. در اين مراسم كه در آست... ادامه »
26
پيام سرلشگر صالحي به مناسبت روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفريني هاي نيروي زميني
چکیده:  متن پيام امير سرلشكر ستاد عطاءالله صالحي، فرمانده كل ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت روز ارتش و بزرگداشت حماسه‌آفريني‌هاي نيروي زميني: ادامه »
25
از سوي معاون فرهنگي و روابط عمومي ارتش؛ ويژه‌برنامه‌هاي 29 فروردين‌ماه، روز ارتش و حماسه آفريني هاي نيروي زميني تشريح شد
چکیده:  حجت‌الاسلام والمسلمين سيدمحمدرضا واحدي، معاون فرهنگي و روابط عمومي ارتش ويژه برنامه‌هاي 29 فروردين ماه، روز ارتش جمهوري اسلامي ايران و حماسه آفريني‌هاي نيروي زميني را تشريح كرد. ادامه »
25
فرمانده نیروی زمینی ارتش: راهبردهای آمریكا برای مقابله با قدرت هایی چون ایران شكست خورده است
چکیده: فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آمریكا برای جلوگیری از ظهور قدرت های جدید از جمله ایران با در پیش گرفتن عملیات پیش دستانه، حركت خود را در منطقه خاورمیانه آغاز كرد اما با شكست مواجه شد. ادامه »
25
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی واكنش دفاعی ایران را مرگبار خواند
چکیده:    وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در تازه ترین مذاكرات خود با مقامات آمریكایی ضمن ابراز نگرانی از احتمال هرگونه درگیری با ایران، واكنش نظامی جمهوری اسلامی را برای صهیونیست ها مرگبار خواند. ادامه »
21
شهید صیاد شیرازی بزرگترین نعمت خداوند را ولایت می دانست
چکیده:   فرمانده نیروی زمینی ارتش در بیان ویژ گی های شهید صیاد شیرازی در سیزدهمین سالگرد شهادت این شهید اظهار داشت: شهید صیاد شیرازی ولایت مدار بود و همیشه به این موضوع اشاره می کرد که بزرگترین نعمت خداوند به ما ولایت است. امیراحمد رضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش... ادامه »
21
خدمت سربازی ۲۱ ماه شد!
چکیده:   سازمان وظیفه عمـومی نـاجـا اعلام کرد: برابر ابلاغ ستاد کل نیروهای مسلح مدت خدمت دوره ضرورت برای مشمولانی که از فروردین ماه سال 1391 به خدمت اعزام می‌شوند به نسبت مدت قانونی آن که 24 ماه بوده حسب مورد کاهش یافته است. ادامه »
17
نظر رهبر انقلاب درباره تاریخ شهادت حضرت زهرا(س)
چکیده:  فاطمیه سال گذشته حجت الاسلام ادیب یزدی در یکی از سخنرانی های خود در خصوص نظر رهبر انقلاب درباره تاریخ شهادت حضرت زهرا اظهاراتی کرد. به گزارش خبرآنلاین این واعظ مشهور تهران درباره فاطمیه و زمان عزاداری برای حضرت زهرا به بیان خاطره و نقل قولی از رهبر معظم انقلاب پرداخته و گفته بود:" یادم می آید یک روز در محضر رهبر عالی قدر انقلاب بودم یکی از آ... ادامه »
16
رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان نیروهای مسلح : تهدیدهای دشمنان نشان دهنده قدرت نظام اسلامی است/ تاكیدبرحفظ روحیه دفاع مقدس
چکیده:   حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز(چهارشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان نیروهای مسلح و مسوولان حوزه نمایندگی ولی فقیه، همه نیروهای مسلح را به حفظ و تقویت انگیزه های دینی و الهی در كنار ارتقاء آمادگی ها توصیه كردند. ادامه »
11
12 فروردین سالروز تجلی مشاركت و همدلی مردم در تعیین سرنوشت خویش
چکیده:   یوم الله دوازدهم فروردین ثبت برگ زرینی دیگر بر تارك درخشان و تابناك مجاهدت‌های استقلال طلبانه و آزادیخوانه تاریخ بشری است كه می‌توان به جرات آن را بی نظیر در تاریخ معاصر دانست. ادامه »
01
رهبر معظم انقلاب در پیام به مناسبت حلول سال 91 تاكید كردند شعار امسال، تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی
چکیده:   حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی خودشان كه هنگام تحویل سال نو بیان فرمودند، سال 1391 را سال ' تولید ملی، حمایت از كار و سرمایه ایرانی ' نامیدند و بر ضرورت مجاهدت اقتصادی و حضور جهادگونه ملت ایران در عرصه های اقتصادی تاكید كردند. ادامه »
29
عيد از دیدگاه امام خميني(ره) و اسلام...
چکیده:   عيد ملت مستضعف روزی است که مستکبرين دفن شوند. عيد ملت ما روزی است که ريشه های فسادی که امروز در بعضي نقاط ايران هستند از بين بروند و می روند. عيد سعيد و مبارک در حقيقت آن روزی است که با بيداری مسلمين و تعهد علمای اسلام  تمام مسلمانان جهان از سلطه ستمکاران و جهانخواران بيرون آیند، و این مقصد بزرگ زمانی میسر است که ابعاد مختلفه احکام اس... ادامه »
29
برگی از نهج البلاغه؛ عید واقعی
چکیده:  امیرالمومنین(ع) در یكی از اعیاد فرمودند: این عید از آن كسی است كه خداوند روزه اش را پذیرفته و نمازش را پاداش داده و هر روزی كه در آن خدا را معصیت نكنی، روز عید است. ادامه »
25
هفت سینی از یادگاری های جنگ در قطعه شهدا بهشت زهرا(س)
چکیده:   آری،گلزار شهدای بهشت زهرا(س) در آخرین پنج سال 90 ، پذیرای مادران، همسران و فرزندان مردانی آسمانی است كه برای خانه تكانی و پاك كردن غباراز خانه های ابدی عزیزانشان آمده اند. ادامه »
25
سامانه اطلاع رسانی گردشگری آغاز بکار کرد
چکیده:   سامانه اطلاع رسانی گردشگری کشور با شماره 09669 در ایام تعطیلات نوروز به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیاز مسافران در سفرهای نوروزی است. مراسم راه اندازی این سامانه اطلاع رسانی روز پنجشنبه باحضور معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی  و مدیرعامل کانو... ادامه »
16
رهبرمعظم انقلاب: با همه وجود از مردم به خاطر شرکت در انتخابات تشکر می کنم
چکیده:   مردم در انتخابات 12 اسفند و در عرصه رویارویی با جبهه مخالفان، قدرت ناشی از ایمان و بصیرت خود را به میدان آوردند و با این حرکت عظیم، طراحی های چندین ماهه معاندان را برای انتخاباتی بی رونق، نقش بر آب کردند.   ادامه »
15
با تخصیص مبلغ دویست میلیون ریال رهبر معظم انقلاب اسلامی در جشن نیكوكاری مشاركت كردند
چکیده:   همزمان با جشن نیكوكاری ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، مبلغ دویست میلیون ریال جهت كمك به افراد تحت پوشش كمیته امداد امام خمینی(ره) و خانواده های نیازمند اختصاص دادند. به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی دفترمقام معظم رهبری ،این مبلغ به حساب 3333 كمیته امداد امام خمینی(ره) نزد بانك ملی ایران واریز شد.  
11
پیام مقام معظم رهبری در خصوص حماسه‌ى دوازده اسفند
چکیده:  شما مردم آگاه و مومن با حضور بی سابقه خود در انتخابات ، همه ی تلاش خباثت آلود دشمنان را خنثی کردید و به همه دنیا فهماندید که ملت ایران همچنان زنده و هوشیار و در صحنه و آماده دفاع از دستاوردهای عظیم چندین ساله خود و پاسداری از خون شهداست. (مقام معظم رهبری)    
11
فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد انتخابات!
چکیده:   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای صبح امروز( چهارشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم و خانواده های معظم شهیدان و ایثارگران، فرمودند: ملت ایران در انتخابات روز جمعه عزم و اراده مستحکم خود را به رخ دشمن خواهد کشید تا جبهه استکبار بداند که در مقابل این ملت، کاری از پیش نخواهد برد. ادامه »
11
حماسه 12 اسفند، قدرت های استكباری را نا امیدتر از همیشه كرد
چکیده: وزیر كشور در نامه ای به استانداران كشور از خلق كنندگان حماسه ماندگار افزایش سیاسی مردم در انتخابات مجلس نهم قدردانی و تاكید كرد كه حماسه 12اسفند 90 ، قدرت های استكباری را علیرغم صرف هزینه های گزاف و بی ثمر مستأصل و ناامیدتر از همیشه كرد. ادامه »
07
خدمت سربازان یتیم و متاهل در محل سکونت/ خرید خدمت سربازی نداریم
چکیده:   جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در تکذیب خبر خرید خدمت سربازی گفت: سربازان یتیم، متاهل و دارای مشکلات خانوادگی در محل سکونت‌شان دوره خدمت سربازی را می‌گذرانند. ادامه »
05
اطلاعیه : اضافه خدمت مشمولان غایب بخشیده شد
چکیده:  جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: اضافه خدمت مشمولانی که به دلایل مختلف تاکنون موفق به گذراندن دوره مقدس سربازی نشده‌اند و غایب محسوب می‌شوند بخشیده شد. ادامه »
04
اقدام ایثارگرانه یك افسر نیروی زمینی ارتش او را جانباز كرد
چکیده:  یكی از افسران نیروی زمینی ارتش در اقدامی ایثارگرانه برای مراقبت از سربازان در حال آموزش جان خود را به خطر انداخت و به دلیل اصابت تركش های ناشی از انفجار یك نارنجك به درجه جانبازی نایل آمد. ادامه »
04
يكي ديگر از جانبازان ارتش جمهوري اسلامي ايران به جمع همرزمان شهيدش پيوست
چکیده: به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، جانباز «ابراهيم مهران راد» كه در دوران دفاع مقدس از كاركنان لشكر 58 ذوالفقار نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران بود صبح روز گذشته پس از تحمل مشكلات حاد جسماني و ضايعات شيميايي ناشي از دوران جنگ تحميلي به جمع ياران شهيدش پيوست. همرزمان آن شهيد، او را به مهرباني و در عين حال صبر و مقاومت مي شناخت... ادامه »
30
ناگفته‌هایی از سفرهای رهبر انقلاب به روایت امیر خلبان دهقانی‌زنگنه
چکیده: تاکنون بارها پیش آمده که افراد متعددی در مقاطع مختلف به بیان مصادیقی از زندگی ساده و بدون آلایش رهبر معظم انقلاب پرداخته و نکات و بعضا خاطراتی را بیان کرده‌اند. اما آنچه در زیر می خوانید بخشی از خاطرات امیر خلبان تورج دهقانی زنگنه فرمانده آشیانه جمهوری اسلامی ایران است که برای اولین بار با موضوع سفرهای رهبر انقلاب با هواپیما به مناطق مختلف کشور در... ادامه »
30
ایران قدرت خود را در آبهای مدیترانه به رخ كشید
چکیده:  عبور هجدهمین ناو گروه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از آبراه سوئز و وارد شدن به دریای مدیترانه از سوی شبكه تلویزیونی فرانس24 نشانه ای از به رخ كشیدن قدرت دریایی ایران ارزیابی شد. ادامه »
29
معافیت سه‌برادری تنها تا پایان سال ۹۰ اجرا می‌شود
چکیده:   معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی ناجا از مشمولان دارای کسر خدمت و متقاضیان معافیت سه برادری خواست تا پایان سال‌جاری برای ثبت درخواست خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10 مراجعه کنند. ادامه »
27
بيانات مقام معظم رهبری در ديدار مردم آذربايجان در آستانه‌ى سالروز قيام 29 بهمن تبريز
چکیده:     بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحيم‌ خوشامد عرض ميكنم به همه‌ى برادران و خواهران عزيز كه اين راه طولانى را در اين هواى سرد از تبريز و برخى شهرستانهاى ديگرِ آذربايجان قبول زحمت كرديد و فضاى حسينيه‌ى ما را امروز با حضور خودتان، فضاى معنوى و ملكوتى و عاطفى قرار داديد؛ تشكر و سپاسگزارى ميكنم. هر سال بيست و نهم بهمن براى اين بنده‌ى حقير اين يادبو... ادامه »
25
«بيانات مقام معظم رهبري در خصوص كتاب و كتاب‌خواني
چکیده: نشست «بررسي و تبيين بيانات مقام معظم رهبري در خصوص كتاب و كتاب‌خواني» عصر امروز (سه‌شنبه، 25 بهمن‌ماه) در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگي جهاددانشگاهي برگزار شد. ادامه »
22
ديدار مسئولين نظام و ميهمانان كشورهاى اسلامى‌ با رهبر انقلاب
چکیده:   همزمان با هفدهم ربیع‌الاول و خجسته سالروز میلاد پیامبر عظیم‌الشأن اسلام(ص) و حضرت امام صادق(ع)، جمعی از مسئولان نظام، قشرهای مختلف مردم و همچنین میهمانان شركت‌كننده در بیست و پنجمین كنفرانس وحدت اسلامی و سفرای كشورهای اسلامی، امروز(جمعه) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار كردند. ادامه »
22
تاكید راهپیمایان در قطعنامه پایانی مراسم 22 بهمن
چکیده: راهپیمایان 22 بهمن در قطعنامه‌ پایانی مراسم تصریح كردند:ملت ولایتمدار ایران، اعمال تحریم و تهدید به جنگ از سوی اردوگاه لیبرال سرمایه‌داری غرب به رهبری آمریكا و تحریك و پادویی رژیم غاصب صهیونیست را محكوم به شكست دانسته ، این گونه اقدامات خصمانه و شرارت آمیز را لكه ننگی بر پیشانی تمدن مادی غرب می داند ادامه »
21
جشن انقلاب ایران در قلب اروپا/ همه آمده بودند
چکیده:  جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران همزمان با جشن زادروز فرخنده و خجسته پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد (ص) و ششمین امام همام حضرت امام جعفر صادق (ع) در وین پایتخت اتریش كه مشهور به 'قلب اروپا' است ، برگزار شد. ادامه »
20
دعوت سازمانها و نهادها برای حضور پرشكوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن
چکیده: ستاد نماز جمعه تهران، معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان، جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نواندیش خدمتگزار، دبیر كل اتحادیه جهانی آشوریان، نمایندگان مجلس دانش آموزی، جبهه اصول گرایان اصلاح طلب و خانه كشاورز با انتشار بیانیه ای جداگانه به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، بر حضور در راهپیمایی 22 بهمن تاكید كردند. ادامه »
20
توصیه های آقا معلم شهید به دانش آموزان/ وصیت شهید مجتبی محمدی در مورد پیراهن ورزشی
چکیده:  شهید مجتبی محمدی دارانی از معلمان متعهد تهران بود که در سن 18 سالگی عازم جبهه های حق علیه باطل شد و در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نائیل شد. این معلم شهید در وصیتنامه خود توصیه هایی به دانش آموزان کرده است. ادامه »
20
موافقت رهبر معظم انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
چکیده:   مقام معظم رهبری با عفو و تخفیف مجازات هفتصد و شصت و یک نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند. پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری اعلام کرد: در آستانه سی و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و میلاد با ... ادامه »
20
همایش سرباز و انقلاب اسلامی برگزار شد
چکیده:   همایش سرباز و انقلاب اسلامی با حضور فرماندهان و نیروهای دژبانی كل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد. ادامه »
19
مشاور عالی فرمانده كل ارتش؛ امروز با هواپیماهای بومی از فضای كشور حراست می كنیم
چکیده:   مشاورعالی فرمانده كل ارتش با اشاره به توانمندی های جمهوری اسلامی ایران در عرصه های دفاعی خاطرنشان كرد: امروز با هواپیماهای بومی از فضای كشور حراست می كنیم. ادامه »
19
فرمانده معظم كل قوا در دیدار فرماندهان و كاركنان نیروی هوایی ارتش: كشورهایی كه دنباله رو جبهه استكبار بودند، اكنون در كنار ملت ایران هستند
چکیده:   حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی تأكید كردند: امروز شعارهای ملت ایران در سراسر منطقه فراگیر شده و كشورهایی كه دنباله رو جبهه استكبار بودند، اكنون در كنار ملت ایران هستند و اهداف و شعارهای آنان را پیگیری می كنند. ادامه »
17
فراخوان عمومی از ملت بزرگ ایران برای حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن ماه
چکیده:  به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا از كمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد مركزی دهه فجر انقلاب اسلامی،در این اطلاعیه آمده است : اینك كه با آغاز دهه‌ی چهارم از حیات پربركت و طیبه‌ی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، 'دهه‌ی پیشرفت و عدالت '، و در سی و سومین سالگرد فجر پیروزی انقلاب اسلامی ، پیام انقلاب اسلامی ایران در گوش میلیون‌ها آزادهِ حقیقت‌جو سر... ادامه »
11
رهبر معظم انقلاب در مرقد امام راحل، مزار شهدای گمنام و گلزار شهدای بهشت زهرا حضور یافتند
چکیده: به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، در آستانه سالروز ورود تاريخ ساز امام خميني(ره) به ميهن اسلامي، حضرت آيت​الله خامنه​اي رهبر معظم انقلاب اسلامي، صبح امروز با حضور در مرقد مطهر امام راحل(ره)، ضمن قرائت فاتحه، ياد بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران را گرامي داشتند. رهبر انقلاب اسلامي سپس با حضور بر مزار شهداي هفتم تير و گلزار شهداي بهشت ز... ادامه »
09
عناوین ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد
چکیده:   ستاد مرکزی دهه فجر انقلاب اسلامی در آستانه فرارسیدن سی و سومین سالگرد عید بزرگ و ولادت انقلاب اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای مشترک، عناوین ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال 1390 را اعلام کرد. ادامه »
09
گزیده ای از بیانات حضرت آیت الله خامنه ای در طول 21 سال اخیر درباره ی جوانان و بیداری اسلام
چکیده:    امروز مسجد‌ها كانون جنبش‌هاست در مقابل فرهنگ كفر و استكبار، مسلمين را ضعيف بار آورده بودند كه احساس ضعف مى‌كردند. در جاهايى كه امروز ميليونها مسلمان توانسته‌اند سهم و حقى در حكومتها به دست بياورند، تا قبل از انقلاب اسلامى، كسى جرأت نمى‌كرد دم از اسلام بزند. در اين كشورهاى اسلامى كه امروز ائمه‌ى جمعه و جماعاتشان، تشكيلات به وجود مى‌آور... ادامه »
09
وزير دفاع: توليد انبوه سامانه‌هاي دفاعي دليل ناكارآمدي تحريم‌هاست
چکیده:  وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح گفت: به‌زودي و همزمان با دهه مبارك فجر، دهها دستاورد مهم دفاعي، هوافضا و موشكي كه به دست توانمند جوانان ايراني طراحي و ساخته شده است، رونمايي خواهد شد. ادامه »
05
نامه رهبر انقلاب به «ننه علی» که سالها در آلونکی کنار مزار پسرشهیدش زندگی کرد
چکیده:    خبرگزاری فارس گزارش داد که یک نویسنده از تدوین کتاب «اینجا آلونک ننه علی» خبر داده،کتابی درباره مادر شهید علی رخشانی است که سال‌ها در بهشت زهرا زندگی می‌کرده است. ادامه »
04
یک نشانه قرآنی در دانمارک
چکیده:   در شهر توریستی اسکاگن این زیبایی را می توان در سجیه دید. جایی که دریای بالتیک و دریای شمالی بهم می پیوندند. دو دریای مختلف با هم یکی نمی شوند و بنابرین این پدیده زیبا بوجود می آید و این همان چیزی است که در قرآن آمده است. ادامه »
02
دستاوردهای نوین نیروهای مسلح بزودی رونمایی می شوند
چکیده:   معاون هماهنگ كننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع به دستاوردهای نوینی در زمینه تجهیزات مورد نیاز نیروهای مسلح دست یافته كه برخی از این دستاوردها بزودی رونمایی می شود. ادامه »
02
ایران اسلامی در سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام به سوگ نشسته است
چکیده:     شهرهای مختلف كشورمان در سالروز رحلت ملكوتی پیامبرگرامی اسلا‌م‌ و شهادت كریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و در آستانه شهادت حضرت علی بن موسی‌الرضا(ع) یكپارچه سیاه پوش و غرق ماتم و عزاست. ادامه »
26
جزئیات سهمیه رزمندگان در کنکور دکتری 91/ میزان ظرفیت پذیرش
چکیده:   سازمان سنجش و آموزش کشور شرایط سهمیه رزمندگان را در کنکور دکتری 91 اعلام کرد. بر این اساس 20 درصد از ظرفیت پذیرش در دکتری به ایثارگران انقلاب اسلامی به شرط کسب حدنصاب علمی اختصاص دارد. ادامه »
26
رد شایعات درباره افزایش مدت خدمت سربازی/ دایره شمول معافیت ها گسترش می یابد
چکیده:  سردار 'موسی كمالی' اعلام کرد: در شرایط فعلی خدمت دوران سربازی 18 ماه است و این مدت در سال 1391 هم به قوت خودش باقی می ماند. وی خاطرنشان كرد: اگر تصمیمی در خصوص مدت خدمت دوران سربازی گرفته شود برای مدت 24 ماه از ابتدای سال 1392 خواهد بود. ادامه »
25
يادواره خلبان شهيد احمد کشوري برگزار مي‌شود
چکیده: سرپرست اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس مازندران گفت: يادواره امير سرلشکر خلبان شهيد احمد کشوري و 150 شهيد «بخش کياکلا» برگزار مي‌شود. سيدمهدي کياءالحسيني در گفت‌وگو با ايسنا افزود: اين يادواره همزمان با سالروز شهادت نبي مکرم اسلام و حضرت امام رضا (ع) روز پنج شنبه 29 دي‌ماه امسال در «کياکلا» برگزار خواهد شد. امير سرلشکر خلبان شه... ادامه »
23
قابل توجه مشمولان خدمت سربازی - قانون کفالت پدر ۶۰ سال، حذف شد
چکیده:   حذف قانون کفالت، پس از چند دهه اجرا و معافیت بسیاری از جوانان به استناد این قانون، در قانون جدید نظام وظیفه عمومی، معافیت کفالت با شرط پدر بالای 59 سال، حذف شده است. ادامه »
23
اربعین، میثاق دوباره با آلاله های کربلا
چکیده:   سلام بر حسین و اربعینش، سلام بر اربعین و زائرانش و سلام بر اندوه دل آنان که به سوغات، بر مزار کشتگان، عشق بردند و به مویه نشستند. ادامه »
23
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی شهادت شهید مصطفی احمدی روشن
چکیده:   رهبر انقلاب در پیامی ضمن تسلیت شهادت دانشمند جوان، شهید احمدی‌روشن در حادثه تروریستی در تهران، این ترور بزدلانه را نشانه‌ی به بن‌بست رسیدنِ استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم، در مقابله با ملت مصمّم و مؤمن و پیشرونده‌ی ایران اسلامی دانستند. ادامه »
22
تا ۱۵درصد، معافیت های سربازی زیاد می شود/ممنوعیت پرداخت یارانه و وام به غایبان
چکیده:  قانون جدید سربازی، هنوز اجرا نشده است، اما سوالات زیادی برای پسران مشمول بوجود آورده است. امید کریمی-زهرا تالانی: برای پاسخ به این سوالها، از سردار موسی کمالی، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح دعوت کردیم به خبرآنلاین بیایند. او معتقد است قانون جدید راه های دور زدن سربازی را بسته است و البته بسیار مناسب تر از قانون قبلی است.... ادامه »
21
بیانات رهبر انقلاب در دیدار مردم قم به مناسبت سالروز 19 دی
چکیده:   بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحيم‌ خداى متعال را سپاسگزاريم كه نفسهاى گرم و دلهاى بانشاط جوانان قم، به مناسبت نوزدهم دى، يك بار ديگر فضاى اين حسينيه را معطر كرد. يقيناً آگاهى و بيدارى و بصیرت مردم عزيز قم و پاسخى كه آنها با همه‌ى وجود خودشان به حوزه‌ى علميه و به مرجع تقليدشان دادند، يك حادثه‌ى ماندگار در طول تاريخ است و خواهد ماند.   ادامه »
19
امير سرتيپ پوردستان: رزمايش بزرگ ولايت 90 اقتدار نيروهاي مسلح كشور را به اثبات رساند
چکیده:  امير سرتيپ احمدرضا پوردستان، فرمانده نيروي زميني ارتش در حاشيه همايش بصيرت افزايي كاركنان اين نيرو در خصوص پيامدهاي رزمايش بزرگ ولايت 90 نيروي دريايي ارتش تصريح كرد: در اين رزمايش اقتدار و صلابت نيروهاي مسلح جمهوري اسلامي ايران براي دنيا به اثبات رسيد. فرمانده نيروي زميني ارتش خاطرنشان كرد: رزمايش دريايي ولايت 90 همچنين به دنيا ثابت كرد ... ادامه »
19
قیام 19 دی دشنه‌ای بر پیکر حکومت شاه/ زخمی که هیچگاه التیام نیافت
چکیده:    انتشار مقاله توهین آمیز علیه امام خمینی(ع) با عنوان "ارتجاع سرخ و سیاه" اگرچه قرار بود تیری از سوی رژیم شاهنشاهی برای خدشه دار کردن ساحت امام(ره) باشد اما در نهایت به دشنه ای بدل شد که بر پیکر حکومت، شاه و عمال او فرود آمد که دیگر هیچ مرحمی آن را التیام نداد. ادامه »
17
 بيانات رهبر انقلاب در سومين نشست انديشه‌هاى راهبردى‌
چکیده:   بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحيم‌ اللّهمّ سدّد السنتنا بالصّواب و الحكمة خوشامد عرض ميكنم به همه‌ى برادران و خواهران، و تشكر ميكنم از شركت حضار محترم در اين كار دسته‌جمعىِ بسيار بااهميت. همچنين تشكر ويژه‌اى دارم از سخنرانان و سخنگويان؛ چه آنهائى كه مطالبى را عرضه كردند، چه آنهائى كه اعتراضاتى را بيان كردند. از رئيس و مدير برنامه، جناب آقاى دكتر وا... ادامه »
14
رییس ستاد كل نیروهای مسلح: استكبار جهانی از پیشرفت های دفاعی ایران شگفت زده شده است
چکیده:  سردار سرلشگر بسیجی ' سید حسن فیروزآبادی' كه روز سه شنبه به منظور شركت در مراسم رژه یگان های شركت كننده در رزمایش ولایت 90 نیروی دریایی ارتش به چابهار سفر كرد، به خبرنگار اعزامی ایرنا به منطقه افزود: غرب به دنبال آن است كه فرهنگی را به جهان دیكته كند كه براساس آن فقط آن ها هستند كه نمره 100 می گیرند و بقیه ملت ها و كشورها نه تنها 10 و 20 نمی گ... ادامه »
14
فرمانده كل ارتش در گفت وگو با ایرنا نیروهای فرامنطقه ای پیام های رزمایش ولایت 90 را دریافت كردند
چکیده:  امیر سرلشكر 'عطاء الله صالحی' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار دفاعی ایرنا افزود: پیام تحركات ما برای دوستان، تقویت صلح و دوستی است و آنهایی كه برای دشمنی آمده اند باید از رزمایش های ما بترسند. وی هدف از برگزاری رزمایش های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را حفظ اقتدار و بازدارندگی در برابر تهدیدات عنوان كرد و با یادآوری تبلیغات منفی ... ادامه »
13
رسانه های اتریش: پرتاب موشك 'قادر' موفقیتی دیگر برای ایران رقم زد  رسانه های اتریش: پرتاب موشك 'قادر' موفقیتی دیگر برای ایران رقم زد
چکیده:  روزنامه استاندارد در این زمینه نوشت: موشك قادر كه توسط متخصصان ایرانی طراحی شده است توانست با موفقیت اهداف تعیین شده را مورد اصابت قرار دهد و آنها را منهدم سازد. این روزنامه اتریشی به نقل از امیر دریادار دوم ' سید محمود موسوی' سخنگوی رزمایش ولایت 90 نوشت: ایران تصمیم ندارد تنگه هرمز را كه به عنوان مهمترین تنگه حمل و نقل نفتی جهان است مسدود ك... ادامه »
13
دیدار اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان اروپا با رهبر انقلاب
چکیده:   حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای اتحادیه انجمن اسلامی دانشجویان اروپا، دانشجویان عضو این اتحادیه را فرزندان عزیز ملت ایران و سرمایه‌های ارزشمند كشور برشمردند و «علم‌آموزی به معنای دقیق كلمه» و «گسترش فكر درست و تبیین مواضع حقیقی نظام جمهوری اسلامی» را از وظایف این دانشجویان دانستند. ادامه »
11
بيانات رهبر انقلاب در ديدار اعضاى ستاد بزرگداشت ۹ دى‌
چکیده:   سم‌الله‌الرّحمن‌الرّحيم‌ اولاً تشكر ميكنيم از برادران عزيز، حضرت آقاى جنتى و برادران فعال در شوراى هماهنگى؛ كه همين طور كه فرمودند، بحمدالله در طول سالهاى متمادى، هر جائى كه وظيفه‌اى احساس كردند براى مديريت اين حركات عمومىِ مردمى، وارد ميدان شدند. البته همه ميدانيم كه دلها دست خداست. آورنده‌ى مردم به عرصه‌ى خيابانها، و اين حضور عظيم مردمى... ادامه »
08
ستادكل نيروهاي مسلح : ملت ايران با تاسي از حماسه 9 دي و منويات رهبري در انتخابات مجلس حضور مي يابد
چکیده:  ستاد‌كل نيروهاي مسلح در بيانيه‌اي با گراميداشت فرارسيدن دومين سالگرد حماسه ۹ دي‌ماه، پاسداشت اين حماسه بزرگ را ضامن تجلي هويت و ماهيت انقلاب اسلامي و بصيرت ملت ايران در صحنه‌هاي سرنوشت‌ساز تاريخي دانست. ادامه »
08
دیدار سفرا و رؤسای نمایندگی‌های سیاسی ایران در خارج از كشور با رهبر انقلاب
چکیده:   رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار وزیر، مسئولان وزارت امور خارجه و سفیران جمهوری اسلامی، بیداری اسلامی در منطقه و حوادث كشورهای غربی را بی‌سابقه و بسیار مهم دانستند و تأكید كردند: دستگاه دیپلماسی كشور در این اوضاع پیچیده و حساس، باید با تبیین حرف نو نظام اسلامی یعنی حضور توأمان مردم و ارزش‌های الهی در جامعه، به نقش‌آفرینی مؤثر بپردا... ادامه »
07
رییس جمهوری : ایلام دیار مجاهدان و شهدای بزرگ است
چکیده:   رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینكه مردم استان ایلام در طول تاریخ در خط مقدم دفاع از سرزمین ایران و مكتب اهل بیت (ع) بوده اند، گفت: این دیار خاستگاه مجاهدان، علما و شهدای بزرگ است. ادامه »
04
منابع خبري روسيه:رزمايش ولايت 90 نمايش خلاقيت ايراني در عرصه هاي دفاعي است
چکیده: منابع خبري روسيه با بازتاب گسترده رزمايش 'ولايت 90' اعلام كردند جمهوري اسلامي ايران پيشرفته ترين و جديدترين تسليحات خود را در رزمايش بزرگ دريايي آزمايش مي كند و برگزاري اين رزمايش بستري براي نمايش خلاقيت و نوآوري ايراني هاي در عرصه هاي دفاعي است. ادامه »
01
آزاده جانباز ابوالقاسم آقايي به جمع همرزمان شهيدش پيوست
چکیده:   «بسم رب الشهداء والصديقين»   يكي ديگر از يادگاران دوران دفاع مقدس آزاده و جانباز 70 درصد، ابوالقاسم آقايي پس از تحمل سال‌ها رنج و تعب در زندان هاي دشمن بعثي و به دليل عوارض ناشي از جنگ تحميلي و اسارت، امروز در بيمارستان ساسان تهران دعوت حق را لبيك گفته و به جمع همرزمان شهيدش پيوست.   ادامه »
29
«میان جنگ و زندگی» رمانی بر اساس زندگی شهیدان باکری نوشته شد
چکیده:  «میان جنگ و زندگی» عنوان رمانی به قلم نصرت‌الله محمودزاده است که در آن به زندگی و مبارزات شهیدان حمید و مهدی باکری می‌پردازد. این اثر پس از مشورت با تعدادی از همرزمان این دو شهید منتشر خواهد شد. نصرت‌الله محمودزاده در گفتگو با خبرنگار مهر درباره کتاب جدیدی که با موضوع هشت سال دفاع مقدس نوشته است، اینگونه گفت: سال‌ها مشغول پژوهش و نگارش دربار... ادامه »
29
شكارهواپیمای جاسوسی آمریكا توسط ایران یك رویداد مهم نظامی است
چکیده:  مدیر 'مركز مطالعات قدرت هوایی هند' اعلام كرد كه در اختیار گرفتن هواپیمای جاسوسی آمریكا توسط نیروهای مسلح ایران یك رویداد مهم نظامی است. كاپیل كاك'، روز سه شنبه در نشست خبری با خبرنگار ایرنا در دهلی نو افزود: یك فروند هواپیمای جاسوسی، به دلایل گوناگون، ازجمله هدایت و كنترل رایانه ای، نقض فنی و یا در نتیجه حمله می تواند به زمین بنشیند. ادامه »
28
ارتش و سپاه از توان اطلاعاتی بالایی برخوردار است
چکیده:  رییس دفتر عمومی حفاظت اطلاعات فرماندهی معظم كل قوا، گفت: ارتش و سپاه از توان اطلاعاتی بالایی برخوردار است و هر تجاوزی را پاسخ می دهند.  امیرسرتیپ 'سید حسام هاشمی' روز دوشنبه در حاشیه مراسم تجلیل از اساتید و پژوهشگران نمونه دانشكده فرماندهی و ستاد ارتش در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دارای تجربه هشت سال... ادامه »
26
«عقلانيت جنگ» بايد در آثار دفاع مقدس جلوه‌گر شود
چکیده:  رئيس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌هاي دفاع مقدس ارتش با بيان اينكه ناگفته‌هاي جنگ هنوز در سينه‌ها نهفته است، گفت: از قلم نويسنده كتاب «دا» گله‌مند هستم و از او مي‌خواهم اثري با موضوع شهداي ارتش به نگارش در آورد. ادامه »
26
درصورت ادامه تجاوزها، شكار پرنده هاي جاسوسي آمريكا تكرار مي شود
چکیده: عضو شوراي راهبردي روابط خارجي جمهوري اسلامي ايران با تاكيد بر پاسخ قاطع نيروهاي مسلح ايران به هرگونه نقض حريم هوايي كشور گفت: اگر هواپيماهاي جاسوسي آمريكا به اقدامات تجاوزكارانه خود ادامه دهند ، ما نيز بيكار نمي نشينيم و به شكار پرنده هاي جاسوسي آنها ادامه مي دهيم. ادامه »
25
اعتراف رسمی پانتا به جاسوسی/ تداوم جاسوسی علیه ایران از طریق افغانستان
چکیده: وزیر دفاع آمریکا با اذعان دوباره به گرفتار شدن پهپاد این کشور در ایران از ادامه عملیات جاسوسی علیه این کشور از طریق خاک افغانستان خبر داد. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از تایم، "لئون پانتا" وزیر دفاع آمریکا گفت واشنگتن به فعالیتهای اطلاعاتی خود علیه ایران که منجر به فقدان پهپاد جاسوسی ایالات متحده در این کشور شده ادامه خواهد داد. ادامه »
21
دیدار اعضای ستاد بزرگداشت حماسه 9 دی با رهبر انقلاب
چکیده:  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز(دوشنبه) در دیدار اعضای ستاد بزرگداشت حماسه نهم دی، اراده خداوند متعال و ایمان به توفیق الهی را عامل اصلی هدایت قلب‌ها و دل‌های ملت ایران برای حضور در عرصه‌های مختلف برشمردند و خاطرنشان كردند: حضور عظیم و خروشان مردمی در  9 دی 88 ، تجلّی بارزی از هویت و ماهیت انقلاب یعنی روح دیانت ح... ادامه »
20
پیام تسلیت در پی درگذشت حجت‌الاسلام هاشمیان امام جمعه رفسنجان
چکیده:  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام شیخ محمد هاشمیان امام جمعه‌ی شهر رفسنجان را تسلیت گفتند. متن پیام به این شرح است:   ادامه »
17
جمعي از افسران دانشگاه افسري امام علي(ع) با آرمان هاي امام راحل تجديد ميثاق كردند
چکیده: طي مراسمي جمعي از افسران گردان وحدت دانشگاه افسري امام علي (ع) در سي امين  سالگرد خدمت خود با حضور در مرقد بنيان گذار كبير انقلاب اسلامي و نثار گل با آرمان هاي امام راحل و همچنين مقام معظم رهبري تجديد عهد و ميثاق كردند. ادامه »
15
زمان سازش بر سر عزت و شرف به سرآمده است؛ بهای آن هر چه می‌خواهد باشد
چکیده:  سید'حسن نصرالله' دبیركل حزب الله لبنان كه برای اولین بار بعد از سال 2008 در ملا عام حاضر شده بود،روز سه شنبه در جمع عزاداران حسینی،با اشاره به اینكه ما دشمن را غافلگیر خواهیم كرد، گفت: زمان سازش بر سر كرامت، عزت، شرف و وطن به سر آمده است؛ حال بهای آن هر چه می خواهد باشد. ادامه »
12
كتاب «72 سخن عاشورایی» منتشر شد
چکیده:  همزمان با فرا رسیدن ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت ابا‌عبدالله الحسین(علیه‌السلام) كتاب «‌72 سخن عاشورایی» از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، توسط دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) منتشر شد. ادامه »
12
برنامه مراسم عزاداری ایام محرم در حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای
چکیده:  به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله خامنه‌ای، همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام، امسال نیز همچون سال‌های گذشته مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد. ادامه »
10
كتاب معرفي شهيد والامقام اميرسرتيپ ستاد «رحمان فروزنده» منتشر مي شود
چکیده:   همزمان با سالگرد شهادت فرمانده فقيد لشگر 21 حمزه سيدالشهدا (ع)  زندگي‌نامه و خاطراتي از اميرسرتيپ شهيد رحمان فروزنده، فرمانده فقيد لشكر 21 حمزه سيدالشهدا (ع)  نيروي زميني ارتش به قلم مژگان حضرتيان در كتاب «انتظار شيرين» تدوين شده و همزمان با اولين سالگرد شهادت ايشان چاپ خواهد رسيد. ادامه »
09
گراميداشت سالروز شهادت شهداي رزمايش عاشقان ولايت
چکیده:  ارتش جمهوري اسلامي ايران با صدور پيامي ششمين سالروز شهادت شهداي رزمايش عاشقان ولايت را گرامي داشت. به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران متن اين پيام به اين شرح است: ادامه »
08
پيام امير دريادار سياري به مناسبت روز نيروي دريايي ارتش
چکیده:  امير دريادار حبيب الله سياري، فرمانده نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران به مناسبت 7 آذر، روز نيروي دريايي ارتش و ايام محرم پيامي صادر كرد. ادامه »
08
دیدار فرماندهان نیروی دریایی ارتش با فرمانده كل قوا
چکیده:  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر روز گذشته(دوشنبه) در دیدار فرمانده و مسئولان نیروی دریایی ارتش با اشاره به حركت پیش‌رونده و بسیار مثبت نیروی دریایی پس از انقلاب خاطرنشان كردند: انقلاب اسلامی به ملت و مسئولان كشور عزت داد و ایران به بركت همین عزت نفس یك تنه در مقابل اراده بزرگترین مستكبران و استعمارگران ایستاده و اراده آنان ... ادامه »
06
اول محرم؛ توقف در قصر بني مقاتل
چکیده:  روز اول محرم، اولين روز از ماه سال جديد قمري است. مردم عرب جنگ در ماههايي از سال را حرام مي‌دانستند، كه از جمله آن ماه محرم است، ولي اين امت در سال 61 هجري.قمري احترام اين ماه را از بين بردند و حرمت پيامبر (ص) را رعايت نكردند. خون ريختند، هتك حرمت كرده و فرزندان و زنان را اسير كردند و واقعه كربلا را رقم زدند. ادامه »
04
نیروی دریایی حافظ قدرتمند مرزهای آبی كشور
چکیده:   كاركنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران انقلاب اسلامی بویژه در سالهای سراسر افتخار دفاع مقدس حماسه های بزرگی آفریدند.   به گزارش خبرنگار حوزه دفاعی ایرنا به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، دشمن بعثی با بسیج كامل نیروی دریایی و هوایی خود از پایانه های صدور نفت 'البكر' و 'الامیه' مراقبت می كرد. ... ادامه »
03
امير دريادار سياري:به هر تهديدي در عرصه دريا و ساحل پاسخي كوبنده خواهيم داد
چکیده:  انبوهي از سامانه موشكي ساحل به دريا، در آستانه 7 آذر روز نيروي دريايي ارتش جمهوري اسلامي ايران به اين نيرو تحويل شد. امير دريادار سياري فرمانده نيروي دريايي ارتش در مراسم تحويل اين سامانه ها از وزارت دفاع گفت: امروز با افتخار مي‌توانيم اعلام كنيم، كه با توجه به سامانه‌هايي كه در اختيار داريم و سامانه‌هايي كه امروز به اين مجموعه اضافه شده‌اند... ادامه »
01
استعمارگران بار دیگر ایران را تحریم کردند/ برچسب جدید غرب بر تهران
چکیده:   روز گذشته آمریکا و و دیگر متحدان غربی اش در اقدامی هماهنگ و در ادامه سیاستهای خصمانه خود از اعمال تحریمهای جدید علیه نظام بانکی و صنایع پتروشیمی، نفت و گاز ایران خبر دادند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی.بی.سی، آمریکا و متحدان غربی این کشور در اقدامی هماهن... ادامه »
30
فرمانده نيروي زميني ارتش: اهتمام به امر نماز و قرآن حرف اول را در ارتش مي زند
چکیده: همايش تجليل از فرماندهان و مسئولان عرصه نماز آموزي در ارتش جمهوري اسلامي ايران با حضور حجت الاسلام والمسلمين قرائتي و جمعي از فرماندهان ارشد ارتش جمهوري اسلامي ايران، صبح امروز در مركز همايش هاي كوثر سازمان عقيدتي سياسي ارتش برگزارشد. به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران، فرمانده نيروي زميني ارتش در حاشيه اين مراسم و در پاسخ به سؤال خ... ادامه »
28
 آزادسازی سوسنگرد و نقش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این پیروزی
چکیده: آزادسازی سوسنگرد از جمله موفقیت‌های اثرگذار جنگ تحمیلی به‌شمار می‌رود كه ضربه‌ی سنگینی به برنامه‌های ارتش عراق زد. متن زیر از امیر سرلشگر محمد سلیمی، فرمانده‌ی سابق ارتش جمهوری اسلامی ایران كه آن زمان ریاست ستاد جنگ‌های نامنظم را برعهده داشت، از روزهای حساس منتهی به آزادسازی سوسنگرد و نقش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این پیروزی می‌گوید:   ادامه »
27
عقب نشینی آمریكا، انگلیس و فرانسه در شورای حكام/ سروصدا برای 'هیچ'
چکیده:    35 عضو شورای حكام آژانس بین المللی انرژی اتمی تا ساعاتی دیگر در حالی گرد هم می آیند كه خبرها حاكی از عقب نشینی آمریكا، انگلیس و فرانسه از پیش نویس قطعنامه اولیه شان علیه فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران است. ادامه »
26
خدمتگزاران دولت مشتاقانه به پرسش های مردم پاسخ می دهند
چکیده:   وزرای دولت كه از ساعاتی پیش برای پاسخگویی به پرسش های مردم در ساختمان شهید كلانتری راه آهن حضور یافته اند، مشتاقانه به سوالات پاسخ می دهند و به چاره جویی مشكلات آنان مشغول هستند. ادامه »
25
نماینده مازندران در مجلس خبرگان:در صورت دیوانگی غرب، موشك‎های ایران قلب تل‎آویو را نشانه خواهد رفت
چکیده:   نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر گفت: اگر سگ نگهبان آمریكا در منطقه، ملت برومند ما را تهدید می‎كند غافل از آن است در صورت دیوانگی غرب، موشك‎های جمهوری اسلامی، قلب تل‎آویو را نشانه خواهد رفت. ادامه »
25
پیام تسلیت فرمانده معظم كل قوا : شهادت برای ما توفیقی الهی و مایه ی بركت و عروج برتر است
چکیده:   حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به مناسبت شهادت شهدای غدیر(شهدای سازمان خودكفایی و تحقیقات صنعتی سپاه) پیام تسلیتی صادر كردند. ادامه »
23
عید ولایت مبارک/وجود 300 تا هزار آیه در شأن امام علی(ع) / تبیین عمده‌ترین اشارات قرآنی
چکیده:  استاد دانشکده علوم حدیث با تأکید بر وجود 300 تا هزار آیه در شأن امام علی(ع) در قرآن، به تشریح گونه های هشتگانه محتوای این آیات پرداخت و گفت: عمده‌ترین اشارات قرآنی در شأن امام علی(ع) در مورد ولایت، وصایت و اولی الامر بودن ایشان است. ادامه »
23
حضور رهبر انقلاب در مراسم تشييع پيكر شهدای جهاد خودكفایی سپاه
چکیده:  حضرت آیت الله خامنه ای، فرمانده معظم كل قوا، صبح امروز (دوشنبه) در مراسم تشییع پیكر پاك شهدای جهاد خودكفایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حضور یافتند. رهبر انقلاب اسلامی با حضور در حسینیه عاشقان ثارالله ستاد فرماندهی كل سپاه، ضمن قرائت فاتحه برای سردار حسن تهرانی مقدم رئیس سازمان جهاد خود كفایی و تحقیقات سپاه، و جمعی از شهدای حادثه انفجار در پ... ادامه »
22
امير سرتيپ پوردستان: نيروهاي مسلح ايران آماده پاسخ به هر تهديدي هستند
چکیده: فرمانده نيروي زميني ارتش گفت: شرايط نيروهاي آمريكايي و به ويژه اسرائيل براي حمله آماده نيست، امروز ارتش اسرائيل غاصب يك ارتش شكست خورده است. ادامه »
20
رسانه های خبری روسیه و اكراین:رهبر ایران با قاطعیت به آمریكا و اسراییل هشدار داد
چکیده:   رسانه های خبری صوتی و تصویری و خبرگزاری های روسیه و اكراین با بازتاب گسترده فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی اعلام كردند كه رهبر ایران در اظهاراتی قاطعانه به آمریكا و اسراییل نسبت به پیامدهای غیرقابل پیش بینی هر گونه تهاجم به حریم این كشور هشدار داد. ادامه »
20
آمریكا، انگلیس و فرانسه هرگز پیروز نخواهند شد
چکیده:   حجت الاسلام والمسلمین ' كاظم صدیقی' امام جمعه موقت تهران در خطبه نخست نماز جمعه تهران بااشاره به تهدیدهای اخیر قدرت های جهانی علیه ایران گفت: آمریكا، انگلیس و فرانسه هرگز راه به پیروزی نخواهند داشت و پیروزی از آن مومنین است. ادامه »
19
خانم کلینتون خجالت هم خوب چیزیست یکبار آنرا امتحان کن
چکیده:  اخیرا وزیر امور خارجه امریکا خیلی سرزده و هول هولکی آمدند  بی بی سی و مژده دادند که اگه مردم ایران از مسئولین کشورشان ناراضی بودند ، از ما کمک بخواهند. بچه تهرونا به بعضی ادما میگن بچه پر رو من نمیدونم به ایشون چی باید بگم ، چون ایشون خانم هستند و احترامشون واجب . اما مودبانه جواب که میتونیم بدیم خانم کلینتون  شما که الحمدا... وکال... ادامه »
19
برگزاری مراسم دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری در حضور فرمانده كل قوا
چکیده:  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در مراسم تحلیف و دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش جمهوری اسلامی ایران در دانشگاه افسری امام علی(ع) در سخنان مهمی، نیروهای مسلح را مایه عزت ملت و كشور ایران و نوك پیكان استوار دفاع ملی دانستند و تأكید كردند: دشمنان بخصوص آمریكا و دست‌نشاندگانش و رژیم صهیونیستی بدانند، ملت ای... ادامه »
19
دولت با همه توان برای رفع بیكاری بسیج شده است
چکیده:    رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان این كه اشتغالزایی نیازمند تلاش همگانی است تصریح كرد دولت با همه توان برای رفع بیكاری بسیج شده است. ادامه »
18
تصويب شرايط جديد خدمت سربازي از سوي فرمانده‌ كل قوا
چکیده:  جانشين اداره منابع انساني ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: بنا به پيشنهاد ستاد كل نيروهاي مسلح و موافقت مقام معظم فرماندهي كل قوا، داماد (همسر فرزند) يا يكي از اقوام درجه يك جانبازان قطع نخاعي فاقد فرزند ذكور سالم، بنا به تاييد بنياد شهيد و امور ايثارگران از انجام خدمت دوره ضرورت معاف است. ادامه »
17
امكان تعرض به ايران مردود است
چکیده:  فضاي رسانه هاي جهان را در آستانه گزارش جديد و سفارشي آژانس بين المللي انرژي اتمي تبليغات سياسي در برگرفته كه محور آن حمله احتمالي به ايران با مشاركت آمريكا،انگليس و رژيم صهيونيستي است. اين روند نيز روز دوشنبه بررسانه هاي بين المللي حاكم بود به طوري كه كارشناسان بين المللي و برخي چهره هاي سياسي يك صدا چنين اقدامي را مردود دانستند و كشورهاي يا... ادامه »
16
انتشار سند دروغين باقيمانده آبروي آژانس اتمي را نيز خواهد برد
چکیده:   خطيب نماز عيد سعيد قربان در آستانه ارايه گزارش 'يوكيا آمانو' مديركل آژانس بين المللي انرژي اتمي درباره برنامه هسته اي ايران به شوراي حكام خاطرنشان كرد: انتشار سند دروغين باقيمانده آبروي آژانس اتمي را نيز خواهد برد.   ادامه »
14
راه نجات كشورهاي اسلامي از چنگال غرب؛ تشكيل قطب قدرتمند جهان اسلام است
چکیده:   حضرت آيت الله خامنه اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به مناسبت كنگره عظيم حج، قيام و انقلاب در برخي كشورهاي اسلامي را از مهمترين مسائل جهان اسلام و حقايق نهفته در آن را آيات بينات الهي برشمردند.   ادامه »
14
ايران در نامه اي به 'بان كي مون' به اتهامات واهي آمريكا در زمينه طرح ترور سفير عربستان پاسخ داد
چکیده:    نمايندگي جمهوري اسلامي ايران نزد سازمان ملل متحد در نيويورك در نامه اي به دبيركل اين سازمان به اتهامات واهي آمريكا در مورد طرح ترور سفير عربستان در واشنگتن پاسخ داد.   ادامه »
14
ملت شريف ايران پيام مسئوليت پذيري،عدالت محوري و همسويي مجلس و دولت را دريافتند
چکیده:   وزير امور اقتصادي و دارايي در پيامي با قدرداني از سعه صدر رئيس مجلس شوراي اسلامي و نگاه جامع و موشكافانه نمايندگان اعلام كرد : ملت شريف ايران پيام مسئوليت پذيري ،عدالت محوري ،استقلال و در عين حال همسويي مجلس و دولت را دريافت كردند. ادامه »
12
سخنگوي كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس: حضور پررنگ مردم در راهپيمايي 13 آبان زمان سقوط آمريكا را نزديكتر مي كند
چکیده:   جمعه 13 آبان ماه جاري مصادف با روز دانش آموز، روز ملي مبارزه با استكبار و تسخير لانه جاسوسي آمريكا به دست دانشجويان پيرو خط امام (ره) است كه مردم هر سال با حضور پرشور خود در راهپيمايي اين روز را گرامي مي دارند. ادامه »
11
مديركل يونسكو : ايران از ريشه هاي عميق تمدني برخوردار است
چکیده:    پاريس - مديركل سازمان آموزشي، علمي و فرهنگي سازمان ملل متحد (يونسكو ) از ايران به عنوان كشوري تاريخي با ريشه هاي تمدني درخشان ياد كرد.  ' ايرينا بوكووآ ' روز سه شنبه در جريان ديدار خود با معاون رييس جمهور و رييس سازمان ميراث فرهنگي كشورمان افزود: ما همواره دريونسكو به عنوان 'خانه فرهنگ جهان' از ايران به عنوان كشوري با فرهنگ و ... ادامه »
11
كساني كه جنگ نرم را انكار كنند در جبهه دشمن قرار مي گيرند
چکیده:  رييس ستاد كل نيروهاي مسلح: كساني كه جنگ نرم را انكار كنند در جبهه دشمن قرار مي گيرند/اتاق جنگ نرم توسط آمريكايي ها و صهيونيست ها اداره مي شود تهران - رييس ستاد كل نيروهاي مسلح گفت: افرادي كه جنگ نرم دشمنان عليه نظام جمهوري اسلامي ايران را انكار كنند در جبهه دشمن قرار مي گيرند. ادامه »
26
پروژه شهریار / پروژه به اتمام رسیده
چکیده: عملیات ثبت نام در این پروژه متوقف شده است   لطفا جهت پیش ثبت نام در سایر پروژه ها اقدام فرمایید  
26
پروژه مسکن شهرک پردیس کرمانشاه / پروژه به اتمام رسیده
چکیده: عملیات ثبت نام در این پروژه متوقف شده است   لطفا جهت پیش ثبت نام در سایر پروژه ها اقدام فرمایید   ادامه »
26
پروژه مهر شهر کرج(کیانمهر) / پروژه به اتمام رسیده
چکیده:  - قابل توجه اعضا محترم پروژه کیانمهر کرج : چون ثبت نام پروژه به اتمام رسیده و اسامی کلیه اعضا به وزارت مسکن و شهرسازی تحویل گردیده ، خواهشمند است همانند سایر پروژه های مسکن ، سوالات و اقدامات خود را با شرکت سازنده یعنی توسعه اسکان شرق و همچنین مسؤلین ذیربط وزارت مسکن بشرح ذیل هماهنگ فرمایند. خانم مهندس خوشه گیر(نماینده محترم وزارت راه و ش... ادامه »
19
ناگفته هاي يك فرمانده پدافند در دوران دفاع مقدس رفتار مبتني بر آموزه هاي ديني با خلبان اسير عراقي
چکیده: يك فرمانده پدافند در دوران دفاع مقدس گفت: رفتارهاي مبتني بر آموزه هاي ديني رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس تاثير بسزايي بر اسرا از جمله ' محمد طلال' يكي از اسراي عراقي گذاشته بود. معاون بازرسي و ايمني قرارگاه پدافند هوايي خاتم الانبياء(ص) در گفت و گو با ايرنا گفت: هنگامي كه در مواضع پدافندي مستقر بوديم، بيشترين فكر و ذكرما اين بود كه آمادگ... ادامه »
19
هر طرحی برای تقسیم فلسطین مردود است
چکیده: "همه فلسطين براي همه مردم فلسطين". اين، اصلي ترين نکته اي بود که رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز در پنجمين کنفرانس بين المللي حمايت از انتفاضه فلسطين و در تبيين راهبرد امت اسلامي در موضوع فلسطين، بر‌ آن تأکيد کردند. ايشان در جمع رهبران بلند پايه گروههاي مقاومت فلسطين و لبنان، "علما، انديشمندان و متفکران عدالت طلب و آزاد انديش جهان"، و رؤسا و... ادامه »
19
ارتش با صدور اطلاعيه اي هفته نيروي انتظامي را گرامي داشت
چکیده: ارتش جمهوري اسلامي ايران با صدور اطلاعيه اي فرا رسيدن سيزدهم مهرماه آغاز هفته نيروي انتظامي را گرامي داشت. به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران در اين اطلاعيه آمده است: سيزدهم مهرماه هر سال فرصت مغتنمي است تا قدردان نيروهاي انقلابي، متعهد و دلسوزي باشيم كه با روحيه دين‌داري و اخلاق متناسب با تعاليم و آموزه هاي اسلامي در جهت حفظ ارزش... ادامه »
18
به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد؛ تجليل فرمانده معظم كل قوا از صبر و استقامت جانبازان قطع نخاعي
چکیده: حسينيه امام خميني در آخرين روز از هفته دفاع مقدس، در ديدار رهبر معظم انقلاب با شماري از جانبازان قطع نخاعي، سرشار از عطر حماسه و ايثار و استقامت شد و خاطرات دلدادگي و وفاداري رزمندگان ميهن را به اسلام و امام و انقلاب دوباره در يادها زنده كرد. به گزارش پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري، در اين ديدار كه لبريز نشاط و طراوت معنوي بود، حضرت... ادامه »
18
آزاد سازی رزمندگان جنگ از زندان
چکیده: هیئت مدیره تعاونی انبوه سازی مسکن امیدآوران قدر در نظر دارد برای آزاد سازی رزمندگانی که بعلت بدهی یا دیه در زندان هستند طرحی را ارائه و انشا ا.. اجرا نماید. در این طرح با اخذ اطلاعات لازم از ستاد دیه - زندان های کشور از طریق مکاتبه و ثبت اطلاعت در سایت توسط افراد زندانی یا حانواده آنها ،نسبت به دسته بندی و استعلام از مراجع ذیصلاح و رسمی کشور ا... ادامه »
18
پروژه پیشوای ورامین / پروژه به اتمام رسیده
چکیده: عملیات ثبت نام در این پروژه متوقف شده است   لطفا جهت پیش ثبت نام در سایر پروژه ها اقدام فرمایید